بزرگترین گروه های حقوق بشری در دنیا اگر به جای صهیونیستها به دست شیرهای درنده بود خیلی دنیای بهتری داشتیم.
 
این شیرماده پس از شکار آهو متوجه می شودکه شکارش بارداربوده، او سراسیمه میشود، نخست تلاش میکند تا بچه را نجات دهد، و از دریدن شکارش دست برمیدارد. اما وقتی نمیتواند بچه را نجات دهد بروی زمین در کنار شکارش دراز میکشد، عکاس بعدا پی میبرد که شیر سکته کرده است.

و در کنار این عکس تصویری از یک صهیونیست با تی شرتی که رویش نوشته یک تیر و دو نشان با تصویری از یک زن باردار محجبه.

منبع: http://amwaj.mihanblog.com/post/30موضوعات مرتبط: دانستنی

تاريخ : ۱۳٩٠/٩/٢٩ | ۸:۱٦ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()

نسیم خور: کاروان پیاده انصار الحسین که از مشهد مقدس حرکت خود را آغاز نموده و قرار است به کربلای معلی سفر کنند امروز وارد شهر خور می‌شوند.

 بنابراین گزارش این کاروان روز جمعه میهمان واحد پتاس خور در 30 کیلومتری خور هستند و صبح شنبه به طرف شهر خور حرکت کرده و نزدیک به ظهر در خور هستند.

 این کاروان پیاده متشکل از 72 نفر از برادران با میانگین سنی 12 تا 72 سال است که با هزینه شخصی خود از مشهد حرکت کردند.برنامه ریزی این کاروان به شکلی است که دهه آخر ماه صفر در بین الحرمین به عزادارای و مرثیه سرایی خواهند پرداخت.

منبع:نسیم خورموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٩/٢٦ | ۸:۳٠ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()

پیام خور: به لحاظ شرایط جوی مناسب هوا، دمای مناسب آب، نبود امراض طبیعی برای بچه ماهیان و پرندگان شکاری سیار برای دومین بار در منطقه کویری شهرستان خوروبیابانک محلی امن برای پرورش ماهیان یک تا یک ونیم گرمی و تبدیل آن تا ماهیان 15 تا 20 گرمی برای شیلات استان اصفهان شده است.

مهندس عباسی کارشناس شیلات استان اصفهان طی مصاحبه‌ای گفت: با توجه به گسترش پرورش ماهی و دید آن در سبد کالای غذایی خانواده در تامین گوشت سفید موانعی ازقبیل سردی و برودت هوا و یخ زدگی آب و بدنبال آن مرگ بچه ماهیان، شیلات استان اصفهان برآن شد که پرورش بچه ماهیان را از منطقه کرچگان اصفهان به منطقه پشتکوه روستای چاه ملک و در منطقه ای کشاورزی بنام باغ زیتون متعلق به آقای مهندس احمد افلاکی منتقل کنیم.

این کارکه دراصطلاح پرورش ماهی زمستان گذرانی است و از اوائل مهرماه هر سال شروع و تا پایان فروردین ماه سال بعد ادامه می یابد. در اوائل مهر سال جاری430هزار بچه ماهی 1 تا 5/1 گرمی از نوع خانواده کپور و آمور را به استخرهای نیم هکتاری که حدود 7500 متر مکعب حجم دارند انتقال داده و در طول دوره 7 ماهه وزن آن را به 15 تا 20گرم رسانده آماده توزیع به پرورش دهندگان ماهی در داخل استان اصفهان و استانهای یزد و کرمان خواهد شد.

از محاسن این کار که در سالهای قبل در استانهای گیلان و مازندران انجام می شده ...

ادامه مطلب در پیام خورموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٩/٢٦ | ۸:٢۸ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()

به اطلاع کلیه همشریان عزیز می رساند مراسم شب هفت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) امشب از ساعت 19 لغایت 21:30 در حسینیه صاحب الزمان(عجل الله)(اردیبیهای مقیم مرکز) واقع در میدان خراسان-خیابان 17 شهریور جنوبی-کوچه کشمیری برگزار می گردد.

بدینوسیله از کلیه بزرگواران جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت بعمل می آید.موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٩/٢٠ | ۸:٢۱ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()

به نقل از خور نگین سبز کویر

اگر شما یک سرمایه گذار بودید و دوست داشتید بهترین طرح برای اشتغال زایی بیشتر جوانان شهرستان خورو بیابانکی را ایجاد کنید چه کاری انجام می دادید که وابستگی چندانی به گاز نداشته باشد.

بهترین فرصت برای جذب طرح های خوب اشتغال زایی در شهرستان خوروبیابانک

 

آن دسته از علاقه مندان که مایل هستند طرح های خود را در این رابطه با ما در میان بگذارند به این نکات توجه داشته باشند.

 

1 -هدف از طرح ارائه شده

 

2 -چگونگی اجرای طرح در سطح شهرستان و رسیدن به نتیجه نهایی

 

3-میزان اشتغال زایی

 

4- و تمام مواردی که یک سرمایه گذار به آن نیاز دارد...

 

5-مطالب و طرح های خود را در word تایپ کرده و در ایمیل قرار دهید.

 

*دوستانی که طرح اشتغال زایی آنها نیاز به گاز دارد نیز میتوانند در این فرصت خوب شرکت نمایند

 

*این اطلاعیه از تاریخ 20آذر ماه 1390 به مدت ...(کمتر از یک ماه)در سایت های خور نیوز ، نسیم خور  و خورنگین سبز کویر منتشر می شود.

 

*به بهترین طرح که مورد توجه و تایید قرار گیرد هدیه ای نفیس از طرف یکی از سرمایه گذاراناهدا خواهد شد.

 

در ضمن طرح های شما در نزد ما با ذکر نام و نام خانوادگی ،سن ،میزان تحصیلات و... محفوظ خواهد بود.

 

لطفا طرح های خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید

 

khoor1404@yahoo.com

 

اطلاعات بیشتر 09137973034

 

رسول ایزدیموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٩/٢٠ | ۸:۱٦ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()

فرماندار خور و بیابانک گفت: نبود گاز در خور و بیابانک مانع بزرگی برای سرمایه گذاری است اما تنها مطالعات آن انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حسن فیروزی صبح امروز در شورای اشتغال استان با بیان اینکه مبارزه با بیکاری وظیفه انسانی، اسلامی و اجتماعی تمامی دستگاه‌ها است، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های دولت ایجاد اشتغال است و برای اشتغال‌زایی در سال 90 گامی بلند را برداشته که از این بین سهم شهرستان خور و بیابانک ایجاد یک هزار و 475 فرصت شغلی بوده است.
وی افزود: شهرستان خور باید این میزان شغل متعهد شده را در بخش‌های صنعت و معدن، خدمات و کشاورزی ایجاد کند.
فرماندار خور و بیابانک ادامه داد: از ابتدای سال 90 تاکنون بیش از 900 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد شده که 890 شغل برای آقایان و 126 نفر خانم مشغول به کار شده‌اند.
وی اضافه کرد: همچنین در شهرستان خور و بیابانک در بحث بنگاه‌های اقتصادی زود بازده 150 پرونده مشاغل خانگی با ایجاد 112 فرصت شغلی پیش‌بینی شده است.

*نبود گاز در خور و بیابانک مانع بزرگی برای سرمایه‌گذاری است

فیروزی در ارتباط با موانع اشتغال در شهرستان خور و بیابانک بیان داشت: عدم وجود زیرساخت‌ها همچون گاز رسانی که جزو مصوبات سفرهای اول و دوم ریاست جمهوری به استان اصفهان بوده و مقرر شده در قالب خط 11 سراسری این شبکه گاز به خور و بیابانک کشیده شود اما تنها .....
ادامه مطلب در نسیم خور


موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٩/٢ | ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()