آبشکوه:

همشهریان عزیز سلام

اگر خاطر شریف شما باشد چند روز پیش و در پی درج مطلبی در خصوص عدم وجود روحانی در ماه مبارک رمضان در روستای اردیب(ارابه) در وبلاگ اردیب باغ پرگل و سیب و ارتباط این موضوع با دهیاری و شورا از سوی مدیر این وبلاگ جناب آقای علی موبد (حسین موسی)، درج پاسخ مطول وبلاگ اردیب نیوز به نویسندگی آقایان جعفری و موسوی را بهراه داشت. در پی آن آقای موبدمدیر وبلاگ اردیب باغ پرگل و سیب در مقام دفاع از جوابیه خود برآمده و پاسخی به جوابیه اردیب نیوز داده اند که ذیلا و عینا آنرا مطالعه خواهید نمود و البته قضاوت با شما دوست عزیز خواننده!!

باعرض سلام وادب واحترام خدمت تمامی خوانندگان عزیز دنیای مجازی .

 بایددر پاسخ به دوستان عزیزمنتقد  به عرض برسانم وقتی برای یک مجموعه وقتی مسئول تعیین می کنند هراتفاقی که می افته اگر اون مسوول انجامش هم نداده باشه باید پاسخگو باشه .ضمناً دهیار محترم بعنوان مدیر ارشد روستا فعالیت می کنند پس می بایست کارهای هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) را هم زیر نظر داشته باشند .پس از ایشان ، شورای محترم کارهای مدیر ارشد روستا ویا همان دهیار محترم را ارزیابی می کنند و به افکار عمومی باید پاسخگو باشند . ضمناً اگر انتقادی می شود نسبت به یک عملکرد شخص یا اشخاص دال براین نیست تمام کارهای آنها ضعف داشته . بله دقیقاً اینجانب در جریان فعالیت های شورا ودهیار محترم که بعضی از آن کارها جزء شرح وظایف آنها نیست ، هستم . ما قدردان زحمات عزیزانمان هستیم .ازآنطرف دوست داریم کارها به نحو احسن وشایسته انجام شود.پس عزیزان خرده به دل نگیرند وبنده ی حقیر را عفو ملوکانه می فرمایند.

دوستان زیادی دروبلاگ درقسمت نظرات مطلب گذاشته بودندکه من فقط منتقدین مخالف را درج نمودم . دوستان عزیز درسته که این مهم بعهده هیئت امنای مسجد وحسینیه بوده وباید اونها اقدامات لازمه را انجام می دادند . اما شور ودهیاری بعنوان مراجع قانوی ذیصلاح درروستا می بایست از هیئت امنا می خواستند که برای این مهم که وجود روحانی درروستا لازم وضروری هست اقدام می کرده اند .

اما دوستی که نوشته تامین هزینه روحانی سخته . این هم مطلب درستیه اما می شه باپی گیری هایی که از طریق امام جمعه و فرمانداری وبخشداری انجام داد تا حدودی این مشکل را برطرف کرد. طبق آماری که دردست هست امروزه درروستاهایی که کمتراز 10 یا 20 خانوار هم دارند روحانی درایام ماه مبارک و محرم به اونجا می ره وتبلیغ می کنه . پس این مشکل لاینحل نیست که در توان مردم نیست که هزینه روحانی راتامین کنند .

...

باید دراین پست یک اعتراف بزرگ بکنم وآنهم این هست که مدیر محترم وبلاگ اردیب نیوز واقعاً جوان فعال و پویایی است . راستی راستی آدم لذت می بره از اینهمه حسن دقت .

 همه باید ازاین جوونها یاد بگیریم وپشت کار داشته باشیم و نسبت به پیشرفت روستامان قدم برداریم .

اما نکته ای که باید درجواب این دوست عزیزم در مورد کمک به ساخت دهیاری از طرف هیئت امنای حسینیه صاحب الزمان (عج)  ، با مراجعه به اسناد هیئت امناء سابق سندی راجع به کمک مالی به دهیاری پیدا نکردم .

اگر جنابتان سندی مکتوب دارید دراین مقال اعلام بفرمایید تا ما جویا شده ونتیجه را به شما اعلام داریم .

جناب آقای جعفری(مدیر محترم وبلاگ اردیب نیوز ) دوست عزیز اگر شخصی از اعضاء هیئت ویا حتی عضو هیئت امنا قول مساعدت داد دلیل براین نیست که مصوبه ی هیئت امناء بوده وضمانت اجرایی دارد . شاید یک شخص به زعم شخصی خود به دهیار سابق قول مساعدت داده که هنوز عملی نشده است .موضوعات مرتبط: خبر , نقد

تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٢ | ٧:٢٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()