در پی درج مطلبی از سوی اینجانب در وبلاگ آبشکوه در خصوص تشکیل جلسه با حضور جناب دکتر کریمی و دیگر دوستان با جناب مهندس رضوی و درج نقدی اجمالی بر آن، انتقادات زیادی از سوی افراد مشخصی که البته برای من شناخته شده اند وارد گردید و مرا بر آن داشت که مطلبی تکمیلی بر مطالب قبلی خود اضافه نمایم.

اول اینکه مطلبی که در وبلاگ قرار گرفته شده ماحصل یک ناهماهنگی بین بنده و آقای هاشمی همکار وبلاگ نویس بنده بود. بدین صورت که من در حال آماده سازی و یرایش مطلب مذکور بودم که کاری برایم پیش آمد و من مجبور شدم مطلب را به صورت پیش نویس و آماده برای انتشار در قسمت ارسال قرار دهم که آقای هاشمی بدون هماهنگی با من مطلب را منتشر نمود و من نیز تا امروز صبح خبری از انتشار مطلب نداشتم  و البته قرار بود متن را ویرایش نموده و نقدی بهتر بنویسم و منتشر نمایم.

دوم اینکه بنده به حرمت برخی از دوستانی که در جلسه حضور داشتند و برای من بسیار عزیزند(مثل آقایان دکتر کریمی و ...) نقد خود را از مطلب مذکور حذف نمودم.

سوم اینکه  در نقد منتشر شده از تشکیل جلسه و استماع سخنان توسط مهندس رضوی تشکر شده و البته از دست اندرکاران اینکار نیز .

چهارم اینکه  کسانی که طی این ساعات گذشته که نقد منتشره در وبلاگ قرار گرفت و من هم بی خبر بودم (17 ساعت قبل) بنده را مورد آماج تهمت ها قرار دادند از آنان می گذرم و از خداوند می خواهم از آنها درگذرد و به همه ما بصیرت عنایت نماید.

پنجم اینکه در نقد منتشر شده سوال شده که جناب مهندس رضوی اگر دکترای خود را گرفته اند هم مبارکشان باشد و ما نیز در جریان نبودیم!!و ندانستن عیب نیست و  مطلب به صورت سوالی است.

ششم اینکه من نیز مثل خیلی از دوستان مهندس رضوی را تقریبا می شناسم و نگاه ایشان به خیلی از مسائل تغییر نموده است!!

هفتم اینکه چنانچه در نقد وارده، خدایی ناکرده به کسی یا کسانی توهین و یا جسارتی شده است عذرخواهی می نمایم و این را بدانید که از سر غرض نبوده و عمدی در کار نبوده است. چون قصد داشتم بجای نقد منتشر شده، نقدی بهتر و  بدون عجله را بر این خبر قرار دهم

هشتم اینکه ما نیز مثل بقیه دوستان تشکیل این جلسات را به فال نیک گرفته و ضمن تشکر از دست اندرکارن این جلسه، منتظر خروجی و نتیجه این جلسه برای روستایمان هستیم.موضوعات مرتبط: دانستنی

تاريخ : ۱۳٩۳/٤/٢٤ | ۸:٠٤ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()