فرماندار خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از حضور ۹۸ درصدی واجدین شرایط در انتخابات خبر داد و افزود: از مجموع ۱۱۸۰۰ نفر واجد شرایط  شرکت در انتخابات،  ۱۱۳۸۰ نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت کردند.

ادامه مطلب...


گذاری

به گزارش سفیرخور فرماندار خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از حضور ۹۸ درصدی واجدین شرایط در انتخابات خبر داد و افزود: از مجموع ۱۱۸۰۰ نفر واجد شرایط  شرکت در انتخابات،  ۱۱۳۸۰ در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت کردند.

علی استوار با اشاره به حضور کم نظیر مردم در انتخابات گفت: در این انتخابات ۱۰۳۰ نفر رأی اولی شرکت کردند.

وی در سخنانی به مردم شهرستان گفت: با استعانت از درگاه حضرت احدیت و الطاف خاصه حضرت ولی عصر، برگ زرین دیگری بر قامت این دیار، خطه خونگرم کویر، سرزمین شعر و شعور و آفتاب افزوده شد.

استوار افزود: آفرین بر همشهریان عزیز که ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دولت تدبیر و امید را لبیک گفتند و با مشارکت ۹۸ درصدی در انتخابات بلوغ سیاسی شهرستان خوروبیابانک را زبانزد عام و خاص کردند.

فرماندار خوروبیابانک اظهار داشت: برخود فرض می دانم از همت و اهتمام شما مردم شهرستان خوروبیابانک تقدیر نمایم و مراتب سپاسگزاری خود را از اعضای محترم هیأت نظارت بر انتخابات، اعضای محترم هیأت اجرایی و هیأت بازرسی، اعضای شورای تامین، فرهنگیان، بسیجیان و کارکنان خدوم و پرتلاش دولت اعلام نمایم.

وی خاطر نشان کرد: امید است این وفاق و همدلی تعامل همیشه برای اعتلای نام ایران اسلامی و تعالی خوروبیابانک عزیز تداوم داشته باشد.موضوعات مرتبط: خبر , انتخابات

تاريخ : ۱۳٩٤/۱٢/٩ | ٥:٥٩ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()