آبشکوه:

حوالی ظهر دیروز(سه شنبه مورخ 11/15/94) جناب آقای عباسعلی پوربافرانی نماینده منتخب مردم ولایتمدار شهرستانهای نایین و خوروبیابانک در مجلس دهم با مردمان خوب و زحمتکش روستای زیبا و این روزها سرسبز "اردیب" ملاقاتی صمیمانه داشتند. در این دیدار که حدود یکساعتی به طول انجامید ایشان طی سخنان کوتاهی قصد این دیدار را عرض تشکر و قدردانی از کلیه شرکت کنندگان در انتخابات دانسته و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای روستاییان زحمتکش، آمادگی خود را برای کار و تلاش در جهت آبادانی و پیشرفت روستا و استقبال از طرح ها و ایده های جوانان و بهره بردن از تجارب مسن ترها در این راستا اعلام نمودند.

گزارش خبرنگار ما از اردیب حکایت از آن دارد که علیرغم عدم اعلام قبلی و حضور اکثر مردم روستا در دشت و صحرا، با اینحال استقبال از ایشان خیلی خوب بوده و مردم روستا نیز ار نحوه برخورد و سخنان این برادر گرامی و این جوان فرهیخته تعریف نموده و به آینده روستا و پیشرفت این منطقه کویری طی چهار سال آینده امیدوار شده اند.

مدیریت وبلاگ آبشکوه نیز به سهم خود ضمن قدردانی و سپاس از این برادر گرامی، خرسندی خود را از این دیدار اعلام نموده، عزت و سربلندی ایشان و پیشرفت و آبادانی روستا و شهرستان خوروبیابانک و نایین را از درگاه خداوند متعال مسالت می نماید و یکبار دیگر اعلام می داریم که در این راه همراه و همنوا با این عزیز منتخب مجلس دهم بوده و خواهیم بود.

گفتنی است جناب آقای پوربافرانی در زمان تبلیغات کاندیداها برای انتخابات مجلس دهم حتی یکبار هم برای تبلیغات به روستا سفر نکرده بودند و بسیاری از مردم روستای اردیب برای اولین بار بود که ایشان را از نزدیک زیارت نمودند. اما به محض رای آوری و منتخب گردیدن توسط مردم، ایشان  مراتب قدرشناسی خود را بجا آوردند. ما ضمن  امیدواری به ادامه این نوع ملاقات های مردمی مثبت و سازنده که صرفا برای جمع کردن رای مردم نبوده و خالصا برای قدردانی می باشد. دست مریزاد به ایشان گفته و بار دیگر برایشان آرزوی توفیق و سلامتی می نماییم.

والعاقبه للمتقینموضوعات مرتبط: خبر , انتخابات

تاريخ : ۱۳٩٤/۱٢/۱٢ | ٥:٠٤ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()