نماینده مردم نایین، خور و بیابانک: با بروز چنین حوادث خونبار و اعمال ننگینی، رابطه بین مردم، نظام و رهبری روز به روز مستحکم‌تر خواهد شد.

حسین حسنی در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار نایین نیوز در رابطه با حادثه تروریستی مسجد جامع زاهدان اظهار داشت: مدتی است که دشمنان در منطقه شرق و به ویژه منطقه سیستان و بلوچستان در صدد اختلاف بین شیعه و سنی برآمده‌اند و پس از فعالیت مقتدرانه فرزندان گمنام امام زمان(عج) و ماموران وزارت اطلاعات در دستگیری و هلاکت ریگی و مت کردن گروه جندالشیطان، متاسفانه از عصبانیت و از سر انتقام دست به چنین کارهای ناجوانمردانه و ننگینی می‌زنند.

وی افزود: امیدواریم نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی کشور و نیز قرارگاه ما در شرق و در منطقه سیستان و بلوچستان تمام‌ تلاش خود را برای دستگیری باقیمانده افراد این گروه تروریستی به‌کار بگیرند و این تفکر انحرافی منطقه شرق را زمین‌گیر کنند.

وی تاکید کرد: آمریکایی‌ها و تمامی کسانی که فکر می‌کنند با این اقدامات می‌توانند بین مردم فاصله ایجاد کنند و مردم و نظام را به راه بیراهه بکشانند، باید این نکته را بدانند که عزم و اراده و ولایتمداری مردم ما بر هیچ کس پوشیده نیست و با این اقدامات ناجوانمردانه و تروریستی نمی‌توانند بین مردم، نظام و رهبری تفرقه ایجاد کنند.

نماینده مردم نایین و خور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با بروز چنین حوادثی، رابطه بین مردم، نظام و رهبری روز به روز مستحکم‌تر خواهد شد و امیدواریم نیروهای اطلاعاتی، بسیج و سپاه و مجموعه مسئولان اجرایی در شرق کشور بتوانند با برنامه‌ریزی سریع و دقیق از بروز چنین حوادث تلخ و تاسف باری جلوگیری کنند.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در این رابطه در مجلس افزود: مجلس نیز در خصوص بحث انسداد مرزها اعتبارات بسیار مطلوبی را اختصاص داده و نیروی انتظامی نیز قرارگاه مخصوصی را در منطقه شرق کشور مستقر کرده است.

حسنی ادامه داد: امیدواریم انفجار روز گذشته مسجد جامع زاهدان نیز هر چه سریع‌تر در دستور کار کمیسیون امنیت ملی قرار گیرد و اعضای این کمیسیون در جلسه‌ای فوق‌العاده ابعاد و زوایای مختلف این حادثه بسیار مهم و تلخ را بررسی کنند.

وی با اشاره به آمار بسیار بالای شهدا و مصدومان این حادثه افزود: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی، حدود 27 نفر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و بالغ بر 312 نفر مجروح شده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن شدید این تفکر زشت و ننگین، با جدیت تمام به دنبلال راهکارهایی است که بتواند نفوذ تروریست‌ها را که با حمایت مالی کنگره آمریکا و نظام سلطه و صهیونیست‌ها در کشور ما نفوذ پیدا می‌کنند را از بین برده و از اقدامات امنیتی و اطلاعاتی حمایت کند.موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸٩/٤/٢٧ | ۸:٢٧ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()