از سوی فرماندار شهرستان خور و بیابانک چهار مدیر جدید دستگاه‌های اجرایی این شهرستان معرفی شدند.

به گزارش "نسیم خور" و با اعلام فرماندار شهرستان خور و بیابانک، علی‌اصغر رئیسی به عنوان رئیس اداره راه و ترابری، وحید محمودیان به عنوان سرپرست اداره تربیت‌بدنی، محمد اقبال به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان و رضا آزادی به عنوان رئیس اداره مخابرات شهرستان خور و بیابانک معرفی شدند.
فرماندار شهرستان خور و بیابانک در مراسم معارفه مدیران جدید این شهرستان گفت: پیگیری اجرای مصوبات سفر استاندار اصفهان به این شهرستان باید در اولویت کارها قرار گیرد و ادارات دولتی باید از حداکثر ظرفیت‌های قانونی خود برای پاسخگویی به ارباب رجوع استفاده کنند.
حسن فیروزی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 80 درصد از مراجعات مردم به فرمانداری...

 غیر ضروری است و می‌تواند در همان اداره مربوطه پیگیری شود.
وی با اشاره به سهمیه 480 نفری شهرستان خور و بیابانک ایجاد فرصت‌های شغلی استان اصفهان تصریح کرد: ایجاد اشتغال به این معنا نیست که برای افراد فقط کار دولتی ایجاد کنیم و فراهم کردن زمینه‌های کار شخصی نیز خود نوعی ایجاد اشتغال است.
فرماندار شهرستان خور و بیابانک به سرمازدگی سال‌های گذشته که منجر به از بین رفتن بیش از 90 درصد فضای سبز شهرستان شد اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد فضای سبز و پارک‌های مناسب برای رفاه حال مردم و مسافران و گردشگران می‌تواند خاطره خوبی را برای آنها هنگام سفر به این شهرستان برجای بگذارد.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با آماده شدن ساختمان نیروی انتظامی شهرستان، هرچه سریع‌تر شاهد راه‌اندازی این مرکز باشیم که بسیاری از مشکلات مردم از جمله تردد به خارج از شهرستان کاسته می‌شود.
فرماندار شهرستان خور و بیابانک همچنین با اشاره به روز خبرنگار و تجلیل از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی، حمید آقا را به عنوان خبرنگار و نماینده خبرگزاری فارس در شهرستان خور و بیابانک معرفی کرد و از مسئولان ادارات خواست با وی همکاری لازم را داشته باشند.

آبشکوه: مدیر وبلاگ آبشکوه ضمن تبریک به تمامی عزیزان منتصب و آرزوی توفیق و سربلندی در این مسیر خطیر و نیز تمامی مراحل زندگی،از تمامی مسوولین جدید تقاضا دارد به مشکلات و دردهای روستاهای شهرستان بخصوص روستاهای جنوبی و بویژه روستای اردیب با جدیت بیشتر رسیدگی نمایند و باقیات الصالحاتی برای روز حساب خود بفرستند.انشاءا...

همچنین به دوست عزیز و ارزشی خودم جناب آقای حمید آقا صمیمانه کسب این افتخار را تبریک عرض نموده و برای ایشان نیز آرزوی توفیق و سربلندی را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم.موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸٩/٥/۱٩ | ۸:۱۸ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()