خور نگین سبز کویر:
 سیدعلی موسوی (قائم مقام واحد تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان)در گفتگو با ایسنا: 

"خودخواهی عده‌ای قلیل که خود را داعیه‌دار می‌دانند و اگر فضا به نفع آن‌ها نبود شروع به ایجاد هرج و مرج و غبارآلود نشان دادن فضا می‌کنند، باعث ضربه زدن به وحدت می‌شوند."

موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: با توجه به شرایط و وضعیت کنونی کشورمان و همچنین بحث مربوط به هدفمند کردن یارانه‌ها که از اولویت‌های اصلی دولت در سال جاری محسوب می‌شود و باید با اهتمام و تمرکز هرچه بیشتر دولت انجام شود و بخش پوشالین تهدید کشور، لازم است که تمامی مسوولان نظام در هر جایگاهی و همچنین آحاد ملت، وحدت، همدلی و یکپارچگی خود را حفظ نموده و با این کار خار در چشم و استخوان در گلوی دشمنان باشند.ادامه مطلب...


وی افزود: مردم و مسوولان، همه با هم باید مصداق آیه شریفه واعتصمو بحبل‌الله و لاتفرقوا باشند که به دنبال آن خداوند متعال این ملت را نصرت عطا خواهد کرد که یدالله مع الجماعه.

وی ادامه داد: بحث همدلی و وحدت کلمه میان همگان از اوجب واجبات امروز کشور محسوب می‌شود. در این میان حرکات نسنجیده برخی مسوولان و نخبگان و دامن زدن به اختلافات کوچک و واهی که گاها از سر هوای نفس است و همچنین خودخواهی عده‌ای قلیل که خود را داعیه‌دار می‌دانند و اگر فضا به نفع آن‌ها نبود شروع به ایجاد هرج و مرج و غبارآلود نشان دادن فضا می‌کنند، باعث ضربه زدن به وحدت می‌شوند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل و عضو شورای مرکزی این اتحادیه خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های مهم و عملی برای جلوگیری از ایجاد خدشه در وحدت کلمه، نگاه معتقد به ولایت مطلقه فقیه است، که باید مسوولان و شخصیت‌های سیاسی مرز خود را با جریان نفاق و ولایت فقیه، قانون اساسی، اسلام و انقلاب مشخص نمایند و از هرگونه موضع‌گیری غیرشفاف و دوپهلو در برابر این مسائل پرهیز کنند.

وی افزود: یکی از نمونه‌ها انتخابات است؛ صندوق رای پایان رقابت و آغاز رفاقت‌هاست ولی در این میان کسانی که منافع شخصی و گروهی‌شان به خطر می‌افتد شروع به ساز مخالف زدن و تزریق فضای آلوده به جامعه می‌کنند و کسی هم جلودارشان نیست که مردم باید هوشیار باشند و مسوولین هم با تدابیری که می‌اندیشند مخصوصا قوه‌ قضاییه به صورت قاطعانه از این کج‌روی‌ها جلوگیری کنند.

وی با بیان این‌که « احزاب و گروه‌های سیاسی هم دارای نقش بسیار بسزایی در این زمینه هستند» گفت: تنها راه رسیدن به افق‌های بالادست و چشم‌اندازهای درخشان ملت در گرو وحدت و همدلی است که این اتحاد موجبات امید داخلی و ابهت و عظمت خارجی ملت ما می‌شود.موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸٩/٦/۱ | ٩:۳٤ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()