به نام خداوند بخشنده مهربان

یک سال گذشت و آبشکوه یک ساله شد.اما یک سال چه زود گذشت، انگار همین دیروز بود که تصمیم گرفتم وبلاگی راه اندازی کرده و روستای زیبای اردیب را به ایران معرفی کنم. روزهای خوب وتلخی را با هم پشت سر گذاشتیم  و دوستان مورد اعتمادی که یک لحظه ام تنهایم نگذاشتند.

  کسانی که وبلاگ نویس هستند می دانند نوشتن یک مطلب واقعا سخت است، بارها باید آن را ویرایش کرده تا باب دلت شود یا اینکه مطلبی را می نویسی اما خطای نابهنگام سایت پرشین بلاگ تو را مجبور به دوباره نویسی می کند و مشکلات دیگری که سر راه وجود دارد. پشت گرمی وتشویق دوستان ما را دلگرم می کرد وتهدیدات از طریق ایمیل وپیامهای خصوصی مارا در عزممان راسخ تر. نمی دانم چقدر موفق شدم ولی می دانم وبلاگ آبشکوه خیلی ها را در منطقه به تکاپو انداخت تا جایی که پیامهای زیادی از مسئولین و مردم داشتم که مرا تشویق به ادامه کار می کردند و البته واکنشهای منفی هم زیاد بود و....

اما من به خود میبالیم که طرحی نو در انداختم  و  حداقلش این بود که وبلاگهای دیگری نیز از روستای اردیب وارد گود شدند. خوب دوستان وهمراهان تا عید نورزو با شما خواهیم بود اما بعد از آن را نمیدانم وباخداست خوشحالم که وبلاگ من در این یک سال سیر صعودی داشته است و مطالب و محتوای آن رفته رفته بهتر و عمیق تر شده است.از تمامی دوستان عزیزم که در طول این یک سال با کامنت های زیبایشان به بهتر شدن این وبلاگ کمک کرده اند و به ما دلگرمی داده اند و در رشد وبلاگ سهیم بودند، ممنونم و کمال تشکر را دارم.  همچنین از عزیزانی هم که در این مدت یکسال با انواع تهمت های ناروا،تهدیدها، دروغها و ... موجبات ناراحتی من را فراهم آوردند نیز می گذرم و آنها را حلال می نمایند شاید خدا نیز از تقصیرات من عاصی بگذرد . آنها را به این فرمایش امام علی(علیه السلام) یادآور می شوم که حضرت فرمودند:" دنیا دو روز است، آن روزی که با توست مغرور نباش و آن روزی که بر علیه توست صبور باش، هر دو پایانپذیرند" 

 باز هم از دوستان و همراهان گرامی خواهش می کنم با ارایه نظرات و پیشنهاد های خود من را در هر چه بهتر شدن مطالب وبلاگ کمک و یاری رسانند.از مدیران تمامی وبلاگهای شهرستان هم که در این مدت کمال همکاری را با اینجانب داشتند تشکر و قدردانی می نمایم و از همین جا اعلام می نمایم اگر مطالب این وبلاگ خدای ناکرده به کسی حمل بر توهین و یا .. ایجاد نمود، عذرخواهی نموده و با صراحت می گویم غرض ورزی نبوده و عمدی هم در کار نیست.

باز هم اعلام می نمایم که اگر خدمتی از دستم برآید، بنده همه جوره در خدمت همشهریان عزیز و گرامیم هستم.

والعاقبه للمتقینموضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸٩/٧/٦ | ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()