مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در گفت‌وگو با فارس:
 
۶ محل ذخیره آب در حوزه کویری شهرستان خور و بیابانک صبح فردا افتتاح می شود. 

خبرگزاری فارس: مدیر‌ کل حفاظت از محیط زیست استان اصفهان گفت: طرح ایستگاه سنجش آلودگی هوای "نجف‌آباد " و 6 محل ذخیره آب در حوزه کویری شهرستان‌های "نائین " و "خور و بیابانک " صبح فردا افتتاح خواهد شد.

احمد‌رضا لاهیجان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: با اعتباری که ستاد مدیریت بحران استان اصفهان و دستگاه‌های مرتبط در گذشته در اختیار اداره محیط زیست این استان قرار داده بودند، توانستیم پروژه‌هایی را اجرایی کنیم که تعدادی از آنها صبح فردا افتتاح خواهد شد.
ادامه مطلب...

به نقل از : خور نگین سبز کویروی ادامه داد: با توجه به آغاز هفته بلایای طبیعی، صبح فردا طرح ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهر "نجف‌آباد " و 6 محل ذخیره آب در حوزه کویری شهرستان‌های "نائین " و "خور و بیابانک " افتتاح خواهد شد.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان اصفهان اضافه کرد: در ادامه اجرای طرح احداث محل‌های ذخیره آب در شهرستان‌های "نائین " و "خور و بیابانک " تعدادی آبشخور نیز جهت حیات وحش احداث می‌شود.

وی از افتتاح طرح‌های دیگری در ماه آینده خبر داد و افزود: آبیاری قطره‌ای و بارانی در مناطق تحت مدیریت نیز از جمله طرح‌هایی است که در یک ماه آینده افتتاح خواهد شد.

لاهیجان‌زاده همچنین از حضور مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان، مسئولان استانداری و شهرستان در مراسم افتتاح این طرح‌ها خبر داد.

مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان اصفهان در پایان گفت: طرح ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهر "نجف‌آباد " با اعتباری معادل 220 میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

خور نگین سبز کویرموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳۸٩/٧/۱۸ | ۸:٤٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()