لحظاتی پیش یکی از اولیای دانش آموزان مدرسه ابتدایی شهید دکتر حسینی(تنها مدرسه دایر در روستای اردیب) طی تماس تلفنی مشکلی را اعلام نمود، که در اینجا ضمن اطلاع رسانی، از مسوولان شهرستان خوروبیابانک درخواست می شود جهت رعایت عدالت و انصاف هر چه سریعتر به این مشکل رسیدگی و در جهت رفع آن تلاش نمایند.

مدرسه ابتدایی روستای اردیب با وجود داشتن دانش آموز در تمامی پایه های اول تا پنج ابتدایی از ابتدای سال تا کنون با دو معلم اداره می شد که متاسفانه از دو روز پیش یکی از معلم ها به نام آقای یزدانی را به روستای چاهملک منتقل نموده اند و با وجود اعتراض اولیای دانش آموزان نسبت به این مساله، مسولان آموزش و پرورش خور اعلام نموده اند که به دلیل دانش آموز کم، مدرسه با یک معلم(شما بخوانید مدیر،ناظم،آبدارچی و...) باید اداره شود!!! این در حالی است که مدارس ابتدایی شهر خور با دانش آموزان کم(به طور متوسط هر ١٠ نفر دانش آموز یک معلم همراه با ناظم و مدیر و آبدارچی و ... ) در حال فعالیت می باشد و دبستان روستای اردیب با داشتن ١۶ دانش آموز باید فقط با یک معلم(شما بخوانید مدیر،ناظم،آبدارچی و...) اداره شود!!این کجایش عدالت نام دارد!

نکته: مدرسه قدیمی اردیب که البته وقفی هم بود فروختند و شاید می خواهند این مدرسه را هم کم کم تعطیل کنند و بعدش هم بفروشنننننننننننند!!!

البته جا دارد از شورا و دهیار اردیب هم بخواهیم در این خصوص کمی تلاش کند و زحمت بدهد شاید.....!!!!!موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳۸٩/٧/٢۸ | ۸:٥۱ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()