اردیب نگین کویر :

دوماه است از اعزام نمایندگان  مدیر کل آموزش وپرورش شهرستان خوروبیابانک برای رفع مشکلات اولیاء ودانش آموزان مدرسه ابتدایی روستای اردیب می گذرد اما وعده های داده شده اجرایی نشده است .و خوشبینی واعتماداولیاء دانش آموزان مدرسه ابتدایی روستای  اردیب به سخره گرفته شده است .

جناب آقای امراللهی

وعده های داده شده کی عملی می شود؟به کدامین گناه دانش آموزان اردیبی باید قربانی سوء مدیریت شما باشند شما که در تامین نیرو ومدیریتتان   کوشانیستیدیک روستا با ٧ دانش آموز، روستای دیگر با ١٢ ذانش آموز، شهر خور با ١٠  دانش آموز و... دارای دو معلم و کلیه امکانات هستند و فقط اردیب با ١۶ داشن آموز فقط یک معلم که او باید هم مدیر باشد و هم ناظم و هم مستخدم و هم معلم و هم...!!!!

در اصلاحیه  بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش در سال تحصیلی 89 88 آمده است: تبصره 2 حدنصاب تشکیل کلاس جدید روستایی و عشایری در دوره ابتدایی 12 نفر (به صورت یک تا چند پایه) و حداکثر 36 نفر دانش آموز است.
حدنصاب تشکیل کلاس دوره ابتدایی در شهرها به صورت تک پایه 24 نفر و حداکثر 36 نفر با رعایت متوسط تراکم و برای تعداد دانش آموزان کمتر، استمرار فعالیت کلاس به صورت چند پایه بلامانع است؛ تعداد دانش آموز برای تشکیل کلاس برای مدارس شاهد و مدارس واقع در شهرک ها حداقل 20 نفر خواهد بود به هر حال هیچ دانش آموزی نباید از نعمت پوشش تحصیلی محروم بماند.

جناب امراللهی 

 چه توجیهی دارید مگر مدرسه روستای  اردیب دارای پست اداری نیست ؟تعداددانش آموزان روستای اردیب بالای سقف تعیین شده است لذا چگونه باانتقال معلم روستا موافقت کردید ؟چه کسی جواب گوی دانش آموزان اردیب باید باشد ؟مقررگردیده بود که معلم مقیم در روستای گرمه که باتعداد ٧ دانش آموزش آن راراه اندازی کرده اید در هفته سه یا چهار روز به روستای اردیب بیاید که به هفته ای یک ساعت و....منتهی شده است.

سخنی با فرماندار محترم

 جناب آقای فیروزی فرماندار محترم خواهشمنداست نسبت به موضوع مدیریت صحیح اعمال نمایید به داد دانش آموزان اردیبی  قربانیان این سوء مدیریت برسید.موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳۸٩/۱٠/٤ | ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()