به گزارش خبرنگار "نسیم خور" آیین کلنگ زنی احداث دبیرستان بانک ملت فرخی با حضور آقای بیگدلی مدیریت سرپرستی شعب بانک ملت استان اصفهان و آقای مهندس حسینی معاونت محترم مالی و اداری سازمان توسعه و نوسازی مدارس استان اصفهان و جمعی از مسئولین شهرستان از جمله فرماندار ، مدیر آموزش پرورش شهرستان و سرپرست بانک ملت خور برگزار شد. هزینه این پروزه بالغ بر چهار میلیارد ریال است.

همچنین در مراسمی دیگر آیین کلنگ زنی ساختمان جدید حمام عمومی شهر خور نیز برگزار شد. در آیینی دیگر ساختمان دبیرستان  امام علی (ع) خور افتتاح و از خیرین آن تقدیر و تشکر به عمل آمد.

وبلاگ آبشکوه ضمن استقبال از این نوع طرحها و گلنگ زنی ها و عرض تشکر و  سپاس از خیرین مدرسه ساز، جا دارد از آقای مهندس حسینی معاونت محترم مالی و اداری سازمان توسعه و نوسازی مدارس استان اصفهان و جمعی از مسئولین شهرستان از جمله فرماندار ، مدیر آموزش پرورش شهرستان و ... بپرسد قبل از انجام این قبیل امور، اول مشکل مدرسه اردیب را حل نمایند و وعده سر خرمن ندهند و اگر مسوولیتی گرفتند سر مردم را شیره نمالند!! چون ما هم از دور دستی بر آتش داریم و ذره ای سرمان در حساب و کتاب هست و البته یه کوجولو مسوولیتی هم در یه جایی و در یه وزارتخانه ای در تهران داریم.(البته خدایی ناکرده حمل بر خودستایی و ... نشود فقط می خواهیم به حضرات بگوییم ما مسوولیت ندیده نیستیم و چند حرف دیگه که بماند برای بعد....)موضوعات مرتبط: خبر , نقد

تاريخ : ۱۳۸٩/۱٠/٥ | ۸:٤٦ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()