اردیب بهشت کویر:

این عملیات کوتاه مدت جهت جلوگیری از هدر رفتن اب کشاورزی در اردیبهشت ۱۳۹۰اغاز و انشاءالله در ابتدای خرداد تکمیل می گردد. در این طرح  که حدودا ۲۵۰متر طول دارد قرار است تا روش انتقال اب به وسیله کانال صندوقی وجوی سیمانی جای روش قبلی که از طریق لوله بود را بگیرد.این طرح هم اکنون توسط اقایان هژبر محتشم وعباس شیخ ،زیر نظر کارشناسان جهاد کشاورزی در حال اجرا است.بودجه این عملیات  شصت میلیون ریال پیش بینی  و ازطریق جهاد کشاورزی تامین شده است.

 پر شدن لوله ها در زمان سیلاب توسط گل ولای  وعدم دست رسی اسان برای تمیز کردن ان ،نفوذ ریشه ها از محل اتصالات ونیز نشت اب از محل اتصال لوله ها از معایب روش انتقال اب توسط لوله بود.

ضمن تشکر از مسولین محترم جهاد کشاورزی شهرستان، امیداست  این عزیزان ،مارا در طرح های نیمه تمام  قبلی که بسیار ضروری نیز می باشند یاری  فرمایند.

رفیع

آبشکوه: ضمن تقدیر و تشکر از شورا و دهیار محترم و فرمانداری محترم و مسوولین محترم جهاد کشاورزی شهرستان، از آنها تقاضا داریم که اولا: نظارت بر انجام کار را بیشتر نمایند تا خدای ناکرده بودجه ای از بیت المال حیف و میل نشود و اتفاقی که سر لوله گذاری جوی آب(در همین مسیر) قبل از این پیش آمد اینبار تکرار نشود.. ثانیا : در متن آقای دهیار خواندیم که این طرح قرار است در ابتدای خرداد ماه تکمیل شود که متاسفانه بنده که 20 خرداد ماه در روستا بودم هنوز عملیات اجرایی این طرح ادامه داشته و گزارشهای واصله نیز موید این است که تا به امروز (12 تیر ماه 1390) نیز اجرای این طرح ادامه دارد.

 موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٤/۱٢ | ٩:٠٧ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()