دکتر خدابخش مدیرکل تربیت بدنی استان اصفهان و دکتر حسنی نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک و حسن فیروزی فرماندار شهرستان خوروبیابانک و همراهان از پروژه های ورزشی شهرهای خور – فرخی و روستای شهید پرور چاهملک بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید مدیر کل تربیت بدنی استان جهت رفع مشکلات مجموعه های ورزشی قول مساعد داده و هم چنین فیروزی فرماندار شهرستان خواستار تسریع در اجرای مجموعه های ورزشی خصوصاً استخر شنای شهرستان ، زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی در روستاها شد.
شایان ذکر است طی این سفر و در آئینی کلنگ احداث سالن ورزشی روستای شهید پرور چاه ملک با حضور امام جماعت روستا ، اعضای محترم شورای اسلامی  ، دهیار ، خانواده های معظم شهدا و معتمدین محل و ورزشکاران توسط مدیر کل تربیت بدنی استان اصفهان به زمین زده شد.

آبشکوه: ضمن تشکر از جناب آقای دکتر خدابخش و همراهان و نیز همراهی جناب دکتر حسنی نماینده محترم شهرستان با ایشان، سوالی از جناب دکتر حسنی داشتم و آن اینکه : آیا شما قول احداث سالن ورزشی در روستاهای جنوبی حدفاصل روستای اردیب و ایراج را ندادید؟پس چه شد؟؟؟ چند سال است این قول را داده اید؟؟اصلا یادتان هست که چنین قولی داده اید؟؟؟؟!!موضوعات مرتبط: خبر , نقد

تاريخ : ۱۳٩٠/٤/٢٩ | ۸:٢۱ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()