پیام خور: قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور اعلام کرد، سهمیه سوخت وانت بارهایی که در طرح ساماندهی وانت بارها  ثبت نام نکنند به تدریج به حد سهمیه سواری های شخصی می رسد.

به گزارش ایرنا 'عبدالله جلالی' در جمع خبرنگاران افزود: صاحبان وانت بارهایی که تمایل دارند در چرخه حمل و نقل عمومی بار سبک فعالیت داشته باشند، می توانند با مراجعه به سازمان های تاکسیرانی، سازمان های حمل و نقل همگانی، واحد تاکسیرانی شهر مربوطه و ادارات کل حمل و نقل و پایانه ها در این طرح ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: صاحبان وانت بارها در بخش برون شهری و روستایی باید در سایت www.vanetkart.ir و در بخش درون شهری در سایت www.navganbar.ir ثبت نام کنند.
قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: ساماندهی وانت بارها در دو بخش برون شهری و روستایی و درون شهری از ابتدای سال گذشته آغاز شده است.

جلالی افزود: تا کنون در هر دو بخش برون شهری و روستایی و درون شهری از مجموع یک میلیون و 810 هزار و 540 وانت باری که کارت سوخت داشته و از سهمیه سوخت حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، تنها 943 هزار دستگاه وانت بار در طرح ساماندهی ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه سهمیه سوخت وانت بارهایی که در این طرح ثبت نام نکرده اند از اول مردادماه جاری 25 درصد کاهش یافته است،

ادامه مطلب را در پیام خور ببینید:

http://www.payamekhoor.blogfa.com/post-621.aspxموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٥/۱٧ | ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()