پیام خور: مردم روزه دار و مومن شهرستان خوروبیابانک همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، شعار حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف سر دادند.

  

 

به گزارش پیام خور اقشار مختلف شهر خور با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری، حمایت همه جانبه خود را از آزادی فلسطین اعلام کردند. 

حضور اقشار مختلف مردم به خصوص زنان و کودکان و جوانان و نوجوانان و کهنسالان در کنار مسئولین شخصیت های روحانی و نظامی جلوه خاصی به این راهپیمایی داده بود. 
راهپیمایان در این راهپیمایی، تصاویری از امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و تصاویر قدس شریف در کنار پلاکاردها و شعار نوشته های اعلام حمایت از مردم فلسطین، بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و تجدید میثاق با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی حمل می کردند. 

الله کبر، الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است از جمله شعارهای مردم خوروبیابانک در راهپیمایی امسال در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بود.

گفتنی است راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر خور از میدان امام خمینی (ره) شروع شد و با گذشتن از خیابان امامزاده سید داوود و خیابان آیت الله طالقانی به خیابان آیت الله کاشانی رسید و از آنجا به سوی میعادگاه نماز جمعه منتهی شد. 
امام جمعه فرماندار روحانیون و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان در صفوف راهپیمایی امروز به همراه اقشار مختلف مردم حضور داشتند. 

در اجتماع مردم خور در محل مسجدالنبی قطعنامه سراسری روز جهانی قدس توسط سید حکمت عبادی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک قرائت شد که با تکبیر نمازگزاران به تایید رسید.

 

 تصاویر بیشتر را در "پیام خور "ببینید...موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٦/٥ | ٩:۱۸ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()