نسیم خور: فرمانده انتظامی شهرستان خور و بیابانک گفت: از سال گذشته تاکنون حدود نیم تن مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح شهرستان کشف و ضبط شده است.

به گزارش نسیم خور محمودرضا صادقی در کنفرانس خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از زمان تاسیس ستاد نیروی انتظامی در شهرستان خور و بیابانک یکصد و ۴۸ مورد عملیات موفق پلیسی در سطح شهرستان انجام شده است.
وی افزود: از سال گذشته تاکنون حدود نیم تن مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف و ضبط شده است که نسبت به مدت مشابه در سال قبل با افزایش ۱۰ برابری مواجه هستیم.
فرمانده انتظامی شهرستان خور و بیابانک تصریح کرد: در این راستا ۱۹۰ نفر از عاملین توزیع و مصرف مواد مخدر دستگیر شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه یک کیلوگرم کراک از ۷۰۰ گرم هروئین و ۱۵۰ گرم مواد شیمیایی و ۱۵۰ گرم مدفوع انسان ساخته می‌شود، خاطر نشان کرد: حدود یک پنجم از کشفیات صورت گرفته از مواد مخدر صنعتی بوده است.
صادقی با بیان اینکه جمع آوری تجهیزات ماهواره صددرصد افزایش یافته است، ادامه داد: در حوزه حوادث رانندگی برون شهری به رغم اینکه تعداد خودروها افزایش یافته با کاهش چهار درصدی تصادفات برون شهری و در حوزه درون شهری ۱۶ درصد کاهش تصادفات را شاهد بودیم.
وی بیان داشت: در امر مبارزه با قاچاق کالا، پوشاک و سی دی غیر مجاز با دستگیری عوامل اصلی آن موفق به کشف شش هزار و ۵۰۰ مورد از اقلام مذکور شدیم.
وی افزود: تمامی اتباع بیگانه از سطح شهرستان پاکسازی شدند و آمار عملکرد در این زمینه صد درصد افزایش یافته است.
محمود رضا صادقی تاکید کرد: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان حتی یک مورد جرایم خشن و مسلحانه در طول سال گذشته در سطح شهرستان گزارش نشده است و تمامی معابر اصلی و فرعی در امنیت بوده است و امیدواریم این امر ادامه داشته باشد.موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/٧/٢٠ | ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()