پیام خور: جلسه هیئت های ورزشی شهرستان (رئیس و دبیر هر هیئت  با آقای وحید محمودیان سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان خوروبیابانک برگزار شد.

به گزارش پیام خور به نقل از فروی نیوز، ابتدا آقای سید محسن علوی با تلاوت آیات  نور جلسه  را آغاز نمود و آقای محمودیان پس از خیر مقدم به اعضای شرکت کننده در جلسه گزارشی از کارهای صورت گرفته در سطح شهرستان بیان نمود. وی تصریح کرد هئیت ها برنامه های ویژه دهه فجر خود را ارائه دهند تا امسال برنامه های خوب و باشکوهی در ورزش داشته باشیم و پیشنهاد به همکاری صمیمانه هیئت ها برای برگزاری مسابقات شتر سواری در شهرستان خوروبیابانک

وی افزود: مسابقات شتر سواری شهرستان خوروبیابانک به صورت کشوری در 28 بهمن برگزار میشود و 5 استان(سمنان ،اصفهان ،سیستان بلوچستان ,...) در این مسابقات شرکت خواهند کرد و باید با تمرین و جذب جوانان در این مسابقات باعث شناساندن شهرستان از طریق رسانه ها به ایرانیان شوند و این مسابقات امسال در روستای مصر برگزار نمیشود و در نزدیکی شهر خور برگزار شود تا از شهر ها و روستاهای حومه بتوانند در این مسابقات شرکت کند وی افزود جوایز این مسابقات امسال میلیونی وبه همراه کاپ میباشد و به 50 نفر از تماشاچیان هم جوایز نفیسی خواهند داد.

محمودیان از هیئت ورزش همکانی شهر فرخی به خاطر جذب جوانان در کلاسهای ژیمناستیک و برگزاری مسابقات مختلف فوتسال و فعالیتهای  آن هیئت  تشکر نمود و خاطر نشان کرد تا اواخر ماه آینده بالابر و یه سری تجهیزات وارد سالن فرخی شود و در جند روز آینده سیستم گرمایشی سالن راه اندازی شود. در این مراسم مسولین هیئت ها مشکلات و برنامه های اینده خود را بیان نمودند.

و از جمله کسانی که در این مراسم گزارش کامل ارائه داد آقای سید محسن علوی رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهر فرخی بود . 

وی در نطق خود بیان نمود حاظر است در تمامی رشته ها با همه هیات ها همکاری صمیمانه و جدی داشته باشد.

 وی تصریح نمود دفتر سالن شهر فرخی زیبنده یک هیئت نیست و باید در صورت امکان تجهیز شود و برنامه های انجام شده تا به حال را مکتوب به رئیس داد و در انتهای صحبت خود مختصری از برنامه های ویژه دهه فجر را بیان نمود و گزارش  را تقدیم آقای محمودیان نمود .قرار شد 19 بهمن یک همایش پیاده روی خانوادگی در سطح شهر فرخی برگزار شود . به شرکت کنندگان جوایز نفیسی از جمله سکه و کمک هزینه مشهد مقدس و... اهدا شود.

اینجانب هم(سلیمان جلالی) به عنوان دبیر هئیت ورزشهای همگانی شهر فرخی از روند ساخت سالن از اول تا حال بیان کردم و پاره ای از مشکلات جوانان پرشور فرخی بیا کردم  و درخواستی برای ساخت یک زمین فوتسال و والیبال ساحلی دادم که مورد موافقت گردید و نکته ای دیگر مشکلات زمین خاکی و مسابقات عید نوروز در زمین خاکی بیان کردم و قرار شد برای هموار سازی و از بین بردن زایش سنگهای زمین خاکی فرخی در اسرع وقت برنامه ای را اجرا نمایند.

گزارش :سلیمان جلالی دبیر هیئت ورزش های همگانی شهر فرخیموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/۱۱/۱ | ۸:۳٤ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()