نسیم خور: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک گفت: مردم در انتخابات به کسی رای دهند که معتقد به ولایت فقیه بوده و همچنین دارای یک اصول و روش ثابت و روشنی باشد و از تغییر موضع خودداری کند.

 به گزارش نسیم خور جشن میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در محل مسجد جامع خور با حضور مشتاقان و علاقه‌مندان به اسلام و ائمه اطهار (ع) برگزار شد.

 در این مراسم ابتدا ذاکر اهل بیت "سید علی آلداوود" دقایقی را به خواندن اشعاری در مدح حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) پرداخت. در ادامه سید حکمت عبادی با تبریک ایام دهه فجر و همچنین میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران مسیر روشنی را پیش روی ملت آزاده ایران قرار داد. وی افزود: انقلاب اسلامی ایران نوری بود که برای ملت ایران و دیگر ملت ها به ارمغان آورد که این انقلاب سبب بیداری اسلامی ملت ها شده است.

 مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک ضمن دعوت مردم به حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بر استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفزایند. وی در ادامه با اشار ه به برخی معیارهای یک نماینده مجلس ...

ادامه در نسیم خورموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/۱۱/٢۳ | ۸:٤۳ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()