به نقل از سایت هواداران دکتر حسنی :

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید جواد علوی(نماینده محترم ولی فقیه در ناحیه امام رضا(ع) اصفهان) :

نباید بگذاریم تفکری مانند مجلس ششم(اصلاح طلبان) در مجلس حاکم شود

 به گزارش خبرنگار اینا از نایین، حجت الاسلام و المسلمین حاج سید جواد علوی(نماینده محترم ولی فقیه در ناحیه امام رضا(ع) اصفهان) در جمع چندین هزار نفری مردم در راهپیمایی پرشور 22بهمن شهر نایین در محل آستان مقدس امامزاده سلطان سیدعلی(ع) نایین اظهار داشت: بعد از غیبت امام زمان(عج) هیچ حکومتی تحت امر ولایت تشکیل نشد تا این که این امر به دست دست پرورده و شاگرد خلف علامه نایینی یعنی حضرت امام خمینی(ره) با تشکیل جمهوری اسلامی محقق شد.

 وی ادامه داد: این انقلاب و حکومت اسلامی به قدری گسترش، قدرت و عزت یافته که می رود تا دامنه آن تمامی جهان را فراگیرد و اکنون بسیاری از کشورها از رهبری آن اطاعت و فرمانبردار هستند. مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا(ع) اصفهان خاطرنشان کرد: یک حکومت اسلامی به رهبری عالم فقیه در ایران اسلامی تشکیل شد و با وجود تبلیغات فراوان دشمنان، اکنون بسیاری از امت اسلامی افتخار می کنند که تحت اطاعت امام خامنه ای باشند و حتی در برخی جاها در ولایت پذیری و اطاعت از ولایت از ما جلو نیز افتاده اند. وی افزود: درحال حاضر همانگونه که طلوع فجر بشارت دهنده طلوع خورشید است، طلوع فجر انقلاب اسلامی نیز بشارت دهنده بیداری اسلامی و ظهور منجی آخر زمان شده است و جهان در انتظار این واقعه بزرگ نشسته است.حجت الاسلام علوی با اشاره به خطبه های تاریخی و حیدرگونه رهبر  معظم انقلاب در نمازجمعه اخیر تهران تصریح کرد: امروز عبادت بزرگ، وحدت، همدلی، اتحاد و انسجام ملت مسلمان ایران اسلامی است که باعث تقویت روحیه مسلمانان عالم در بلاد خود شده و باعث پیروزی های بیشتر آنان در مقابل دیکتاتورهای منطقه و استکبارجهانی خواهد شد. وی ادامه داد: انقلاب و امت اسلامی ایران، عظمت و ابهت پوشالی امریکا را در هم شکست و به همگان ثابت کرد که نه تنها از تحریم ها، تهدیدها و حمله نظامی باکی ندارد بلکه تمامی اینها را به فرصت تبدیل کرده و روز به روز بر عزت و اقتدار ایران اسلامی افزوده می شود. حجت الاسلام علوی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد اضافه کرد: ‌امروز کار به جایی رسیده که در قلب شهرهای امریکا و به دست مردم خود امریکا تظاهرات علیه سیاست های دولتمردان آن کشور و سیاست های ضدایرانی آنان به راه انداخته می شود و در حال حاضر هیچ کشوری در منطقه بدون اجازه ایران کاری انجام نمی دهد. وی در ادامه با اشاره به پیشِ رو بودن انتخابات و تاکید بر اهمیت آن گفت: در کشورهای دیگر وقتی انتخابات برگزار می شود، خبرگزاری ها و مطبوعات دنیا فقط به درج یکی دو خبر از آن کفایت می کنند این در حالی است که چندین ماه قبل از شروع انتخابات ایران، این بحث به تیتر یک تمامی روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت های اطلاع رسانی آنها تبدیل شده و تمام توان خود را برای آن بسیج می کنند. حجت الاسلام علوی ادامه داد: این امر نشان از اهمیت بحث انتخابات در ایران اسلامی را دارد و نشان می دهد که دشمن باز نیز چشم تمطع به انتخابات دوخته است. وی افزود: در شرایط کنونی نباید بگذاریم تفکری مانند مجلس ششم{اصلاح طلبان} که کشور را دچار چالش کرد در مجلس حاکم شود و نقشه دشمن نیز همین است البته امروز باید مراقب باشیم که آن تفکری که در مقابل رهبری ایستاد، اکنون رنگ عوض نکرده باشد و با مردم فریبی در عرصه انتخابات و مجلس وارد نشود.

علوی با اشاره به این که حضورحداکثری در انتخابات نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، تاکید کرد: باید مردم بصیر و آگاه با اطمینان و هوشیاری کامل بهترین و اصلح ترین شخص را انتخاب کرده و اجازه ندهند دشمنان خارجی و ناآگاهان داخلی و غافلان خارجی این عظمت و اقتدار امروزی ایران را خدشه دار کنند.موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۱ | ۸:٢٠ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()