دکتر حسنی: هیچ وقت اهل عوض کردن تابلو و رنگ و وارنگ شدن نبودیم و کما فی السابق در مسیر اصول اساسی انقلاب و آرمانهای نهضت امام و مقام معظم رهبری استوار و پایدار ایستاده ایم.


 پیام خور: دکتر حسنی کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان نایین و خوروبیابانک شب گذشته در جمع پرشور مردم خور به سخنرانی پرداختند.

وی در این سخنرانی همه را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند و از هواداران خود خواستند از هر گونه اهانت به نامزدها و هواداران آنها خودداری کنند.

در زیر به بیان نکاتی از سخنان دکتر حسنی به صورت تیتر وار می پردازیم:

-          با خدا عهد و پیمان بسته ام که آنچه در توان دارم برای رفاه مردم و رفع محرومیت در شهرستان به کار گیرم و کوتاهی های گذشته را جبران کنم.

-          یک مجلس شجاع و کارآمد می تواند در دیپلماسی خارجی موثر باشد و می تواند بر عملکرد تمام دستگاههای اجرایی و قضایی مملکت تاثیر گذار باشد.

-          پشتوانه رای مردم برای مجلس بسیار مهم است و حضور تک تک افراد در انتخابات باعث امیدواری عدالت طلبان و آزادیخواهان جهان می شود همچنانکه حضور شما باعث نا امیدی و یاس دشمنان ایران اسلامی می شود.

-          به برکت رای تک تک شما، بخش خوروبیابانک به شهرستان خوروبیابانک ارتقا یافت و به برکت رای شما؛ این خادم حقیر در حلقه دیپلماسی پارلمانی خارجی، جزء نماینده های موفق در مجلس شورای اسلامی می باشد.

-          هیچ وقت اهل عوض کردن تابلو و رنگ و وارنگ شدن نبودیم و کما فی السابق در مسیر اصول اساسی انقلاب و آرمانهای نهضت امام و مقام معظم رهبری استوار و پایدار ایستاده ایم.

-          به برکت رای شما و عنایت دولت؛ حجم اعتبارات سرازیر شده به شهرستان در طی دو دوره نمایندگی بنده، با اعتبار 15 ، 20 سال برابری می کند.

-          از افرادی که برای داغ شدن تنور انتخابات وارد این عرصه شده اند تشکر می کنم.

-          کسی که می خواهد در مجلس شورای اسلامی خدمتگذار مردم شود نباید از دایره ادب و اخلاق خارج شود و نباید به هر وسیله ای متوسل بشود.

-          ستاد ما قلبهای تک تک شما است.

-          انشاالله خداوند تمام ناملایمات و نامهربانی های دوستان را جبران خواهد کرد.

-          توصیه ما به هوادارانمان این است که از دایره ادب، احترام و اخلاق سیاسی خارج نشوند و به ساحت هیچ کدام از کاندیداهای محترم اهانت نشود.

-          به خاطر کوتاهی و قصور در خدمت از تک تک شما عزیزان عذر خواهی می کنم.

-          الحمد الله از لحاظ مالی شفاف بوده ام و افتخارم این است که ساده زیست هستم.

-          دوستانی که با ما نامهربانی کردند بدانند که ما آنها را دوست داریم و از شما مردم خوب آموخته ایم که بدی را با بدی جواب ندهیم.

-          مشاورین ما تمام مردم هستند و برای توده مردم احترام قائلیم و دست و پای آنها را هم می بوسیم؛ اما اینکه عده ای فکر کنند می توانند برای مردم تصمیم بگیرند بدانند که سخت در اشتباهند. (تکبیر حضار)

برای مشاهده تصاویر به پیام خور برویدموضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۸ | ۸:٠٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()