آقای دکتر حسنی  نماینده محترم نائین  و خوروبیابانک  ازوقتی که برای بار دوم نمانیده مجلس شد برای اولین بار برا ی دقایقی در شبستان حسینیه اردیب در بین مردم حاضر شد حدود ساعت 9 که مراسم نوحه خوانی برپا بود ایشان وارد و مردم فهیم روستا بر حسب ورود میهمان مراسم رادرشب تاسوعای حسینی قطع کردند. نماینده محترم  هم حدود پانزده دقیقه در رابطه با امام حسین وقیام عاشورا صحبت کردند و سپس در مورد بحث هذفمند کردن یارانه ها دقایقی را به ایراد سخن پرداختند و گفتند که این افزایش بهای آب و برق مربوط به بحث هدفمند کردن یارانه ها نیست و احتکالا اشتباهی رخ داده است. سپس یکی از جوانان سوالاتی به شرح زیر از ایشان پرسید که به دلیل کمبود  وقت، مقرر شد سوالات را کتبا به فرماندار محترم خور و به دفتر دکتر در تهران تحویل دهند تا آن ها جوابگو باشند.

سوالات:

1-تعمیرات وراه اندازی جاده آبگرم به روستاهای جنوبی پس از وعده های چندساله چه شدوچه خواهد شد ؟

2-باحضور شمادرکمیسیون بهداشت تامین یک دستگاه آمبولانس خیلی مشکل است ؟خوشبختانه حضور شمادرمجلس باعث دوری پزشک از این مناطق هم شد.

3-آیامنطقه خوروبیابانک ظرفیت احداث یک کارخانه راندارد؟و...

۴-در حالی که خور شهرستان شده است و ادارات جدید آن نیرو می گیرند چرا بچه های روستای اردیب سهمی در این بین ندارند؟ و فقط از بچه های خوری نیرو جذب می شود ؟چرا؟چرا؟

   موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸۸/۱٠/٩ | ۸:٠۸ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()