... مهمترین نیازها و اولویت های روستا:

1-پیگیری طرح های عمرانی در دست اجرای روستا و به نتیجه رساندن آنها منجمله: ساختمانهای دهیاری و خانه عالم، پارک بازی کودکان، آب انبار آبادی و ...

2- تلاش در جهت رفع مشکل بیکاری جوانان از طرق مختلف منجمله: مراجعه به ادارات خور و درخواست استخدام جوانهای روستا در ادارات دولتی خور، اطلاع رسانی منساب استخدامهای شهرستان در روستا و کمک به جوانان در این خصوص، حمایت همه جانبه از طرح های اشتغالزایی جوانا در روستاو ...

3-تلاش در جهت احیا و مرمت قنات روستا و نیز جویهای آب کشاورزی و زمینهای کشاورزی روستا

4-تلاش در جهت ساخت حوضچه جهت جمع آوری ابهای هدررونده در زمستان و بهینه سازی آن جهت استفاده کشاورزان در روستا

5-شرکت در جلسات شوراهای اسلامی بخش با برنامه ریزی و ارایه طرح های نو و نیز چانه زنی برای عمران و آبادی روستای اردیب توسط همین طرح های ارایه شده.

6- تلاش در جهت به ثبت رساندن آثار فرهنگی روستا در سازمان میراث و مرمت و بازسازی آثار( چون واقعا در حال تخریب است).

7-پاسخگویی سریع، صحیح ، بی منت و شبانه روزی به مردم در جهت رفع مشکلات و سایر امورات آبادی.

8-ارایه بیلان و گزارش کار نوبه ای و مستمر به مردم  در خصوص کارهای انجام شده، در دست انجام و طرح های آتی و انجام نظرخواهی و مشارکت طلبی از مردم در انجام امور روستا.

9-استفاده از طرح ها و ایده ای نو استفاده شده در روستاهای همجوار و بومی کردن این طرحه در آبادی.

10-تلاش در جهت رفع مشکلات خانوارهای ساکن شهرک پایین ده(ولیعصر ) منجمله: آب رسانی، برق رسانیو ...

11- تلاش در جهت جمع آوری فاضلاب کشی فعلی روستا و ایجاد سیستم فاضلاب روستا به نحوی که همه مردم از آن منتفع شوند و مشکل کندن چاه و ... برای مردم دیگر مرتفع شود.

12-تلاش در جهت بهسازی و زیبا سازی محیط روستا از طریق ایجاد فضای سبز در روستا، آسفالت خیابانهای باقیمانده، جدول بندی کوچه و خیابان ، ترسیم تمثال شهدا بر روی دیوارهای اماکن عمومی روستا و ...

13-حفظ اماکن دولتی روستا و جلوگیری از مصادره و فروش آنها توسط دستگاههای دولتی مربوطه و یا تلاش در جهت خرید این گونه اماکن توسط مردم خود روستا.

14- خرید یک دستگاه رایانه بهمراه کلیه امکانات(چاپگر و ...) و نیز یک خط اینترنت برای دهیار و شورای محترم (آینده) روستا

آبشکوه: همچنین اضافه می نمایم که دهیار محترم مرحمت نموده و علیرغم وجود تنگناهای مختلف منجمله در اختیار نداشتن اینترنت و ...(البته اخذ کامپیوتر برای شورای روستا و یک خط اینترنت هم به نیازهای دارای اولویت روستا باید اضافه شود) کامنتی برای بنده گذاشته اند که ضمن سپاس و تشکر، مطلب ایشان را در ادامه مطلب با هم می خوانیم:

در مورد مسئله برق هم وقتی  هم فرماندار محترم وهم نماینده محترم که دستشون به جا بالاتری می رسه در جریان ودر حال پیگیری هستند   من غیر از این چه کار می توانن بکنم. قانون گذاشتند که مشترک باید هزینه تیر را بده.امیدوارم رایزنی ها نتیجه بده ومشکل حل بشه.(توضیح ابشکوه:منظور دهیار محترم نداشتن برق برخی از منازل شهرک پایین ده می باشد)
مسئله اب هم قرار بود سال 91 حل بشه که اعتبار شهرستان ابلاغ نشد.
.(توضیح ابشکوه:منظور دهیار محترم نداشتن آب برخی از منازل  شهرک پایین ده می باشد)
اب انبا را هم از بس که پیگیری کردیم  خودمون از رو رفتیم.اگر من خودم پول می داشتم بعد از اینهمه منت کشی از جیب خودم خرج می کردم ویکبار دیگه هم نمی رفتم به خاطر 15تومان التماس کنم.(آبشکوه: مانفهمیدیم منظور از 15 تومان چیست؟؟؟!!! اگر منظور 15 هزار تومان است به من زنگ میزدند و میگفتند تا بدهم و اگر 15 میلیون یا 15 میلیارد است که ...؟؟؟!!!)موضوعات مرتبط: نقد , انتخابات

تاريخ : ۱۳٩٢/۳/۱۱ | ٩:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()