به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار تیمهای استقلال و بوریرام‌یونایتد تایلند از ساعت 15:30 در ورزشگاه نیوآی‌موبایل تایلند آغاز شد.
در حالی که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر بوریرام همراه بود، اما استقلال توانست در نیمه دوم با در اختیار گرفتن توپ و میدان، نتیجه این دیدار را دو بر یک به سود خود کند تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل این تیم، صعودش به جمع 4تیم نهایی آسیا را قطعی کند. بدین ترتیب استقلال بایستی در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف اف‌سی‌سئول کره جنوبی برود.
برای بوریرام در این بازی اوسمار در دقیقه 38 گلزنی کرد و گلهای استقلال را حنیف عمران‌زاده(53) و آندرانیک تیموریان(91) به ثمر رساندند.
داور ژاپنی، عمران‌زاده، حیدری، تیموریان و مجیدی از استقلال و تریراتون بانماتان و سوری ساخا را با کارت زرد جریمه کرد.
ترکیب استقلال:
سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، خسرو حیدری(90-نظری)، هاشم بیگ‌زاده، جواد نکونام، جی‌لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان(94-لاوره)، پژمان نوری(46-مجیدی) و محمد قاضی

اتفاق ویژه!!

 فوتبال با عشق تو باقیست، آندوی عزیز!!

نه آن پاس گل زیبا  ، نه آن شوت ویران کننده ، نه آن دوندگی های بی پایان و نه آن دست زخمی ، هیچکدام به اندازه لحظه ای که توجه تک عکاس ایرانی حاضر در ورزشگاه بوریرام  را به خود جلب کرد ، ارزشی نداشت . ثانیه ای که عشق را میان دستانش به فوتبال ایران یادآور شد . پروانه ای که از بخت شوم به زمین چمن آنجا رسیده بود و هر استوکی می توانست عمر کوتاهش را تمام کند و دستان خسته آندو او را به گوشه ای دیگر از دنیا برد . 

این صحنه ماندگار و رفتار انسانی پسر نیک ایران ، بسان لبخندیست به این فوتبال پر حرص و طمع  که برای ریالی بیشتر به هیچ اخلاقی پایبند نیست . به شعارهای پر از خالی و دعواهای زرگری ، به شنیده می شود های بی اساس ، به بی رحمی های بی پایان ، به ریختن آبروی هر انسان !

رفتار آندوی عزیز ، بهترین پیام برای شعار جوانمردانه فیفا بود ، به شیطنت تایلندی ها و  به خودمان که عشق را میان این هیاهو به خاک سپرده ایم . 

خسته نباشی برادر « مسیحی » 

عکس : رضا سعیدی پور

 موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٢/٦/۳٠ | ۸:٢۳ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()