پیام خور: طباطبایی نایینی در جمع عزاداران حسینی خور: دلیل توقف پروژه های عمرانی شهرستان ، عدم تامین بودجه ی تخصیص داده شده می باشد.

همزمان با شب تاسوعای حسینی طبق روال سال های گذشته سید حمید رضا طباطبایی، نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در جمع مردم عزادار شهرخور حضور یافت و به بیان گزارش کارکرد چندماهه ی اخیر خود پرداخت.

نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در ابتدای سخنان خود لازمه ی پراختن به مسائل شهرستان خوروبیابانک را با توجه به مسائل کشور در زمینه های اقتصادی و سیاسی در عرصه های بین الملل در نظر گرفت.
طباطبایی نایینی هدف همه مسئولین کشور پیشرفت عادلانه برای همه مردم در تمام عرصه های اقتصادی با پیروی از ولایت فقیه بیان کرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه غنی سازی هسته ای و پیشرفت در انرژی هسته ای یکی از مطالبات مردم شده است گفت: این مطالبه هم اکنون به یک استعداد غنی است و به شرف ملی ما پیوند خورده است، به دلیل این استقامت و پایداری حملات شدیدی از سوی استکبار جهانی وارد شده است.
وی در ادامه به تحریم های بی سابقه علیه کشور در سال های گذشته اشاره کرد و گفت: این تحریم ها باعث شد تا وابستگی کشور به نفت و در آمد های نفتی تاحدودی کاهش یابد و در زمینه های علمی با همت دانشمندان کشور پیشرفت های زیادی داشته ایم.
طباطبایی در خصوص عملکرد گذشته خود در حوزه ی انتخابیه مسائلی را بیان کرد و دلیل توقف پروژه های عمرانی شهرستان را عدم تامین بودجه ی تخصیص داده شده به آن دانست.
وی با بیان اینکه طی صحبت های صورت گرفته با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در سال جاری عملیات ساختمانی آن تمام خواهد شد و در اسرع وقت نسبت به تجهیز آن اقدام خواهند کرد.
طباطبایی در خصوص آب شهرستان بیان کرد طی صحبت با امینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان حدود یک میلیارد تومان جهت آب شهرستان اختصاص داده شده و طی مطالعاتی که انجام شده در سال آینده دغدغه ی کمبود آب در شهرستان خور وجود نخواهد داشت.
وی همچنین در مورد گازرسانی به خور گفت: خط یازدهم سراسری مصوب شده که این خط لوله گاز از جنوب غرب کشور به شمال شرق کشیده می شود و طی انجام آن به شهرستان خوروبیابانک نیز گاز رسانی خواهد شد.

 آبشکوه:

همچنین جناب ایشان در جمع عزاداران روستای اردیب نیز شرف حضور یافتند و سخنانی ولو کوتاه بیان فرمودند! کوتاه بودن سخنان ایشان دو دلیل بیشتر نمی تواند داشته باشد: اول: ایشان مثل معروف" کم گوی و گزیده گوی چون در" را رعایت می فرمایند. دوم: چیزی و حرفی برای گفتن ندارند و در واقع عملکردی ندارند که به مردم محروم روستایی گزارش نمایند! و یا شاید لازم نمی بینند گزارش دهند!!!!  چرا که وبلاگ آبشکوه و سایر وبلاگ نویسان محترم و نیز سایتهای شهرستان از مدتی قبل تقاضا کردیم که آنجناب عملکرد خود را منتشر نمایند تا هم ما مطلع گردیم و هم از عملکرد ایشان دفاع کنیم یا نقدشان کنیم اما دریغ از حتی یک جواب چه در سایت منتسب به ایشان و چه در وبلاگها و سایتها و چه در سخنان اخیر ایشان در چند روز گذشته در جمع مردم منطقه!! انگار ایشان به وبلاگ و سایت و ... علاقه ای ندارند!!شاید؟!!

نگاهی اجمالی به سخنان ایشان در جمع مردم خور و سایر روستاها فقط متضمن یک نکته است و آن اینکه: همه کارها ختم به بودجه می شود و فعلا بودجه ای در کار نیست و خلاص!! بیقه سخنان ایشان هم وعده های همیشگی!! مثلا مشکل آب ندارید سال آینده(همین امسال در ماه مبارک رمضان مردم خور آب نداشتند باور کنید. گاز را می کشیم طی چند سال آینده!! و ...)

جناب طباطبایی عزیز سید یزرگوار! قریب 20 ماه است که سکان نمایندگی شهرستانمان را در دست گرفته اید. لطفا حالا که گزارشی از عملکرد خود منتشر نمی نمایید، لطفا به سوالات زیر چنانچه صلاح می دانید پاسخ ارایه فرمایید:

1-در این 20 ماه چند پروژه عمرانی را شروع نموده اید که به علت نبود اعتبارات متوقف شده است؟؟!

2-در این 20 ماه کدامین مشکل عمده مردم که در ابتدای دوره نمایندگی تان(20 ماه پیش) مردم به شما می گفتند و احتمالا یادداشت می فرمودید حل شده است؟؟؟(مشکل آب خور، گاز خور، منبع آب روستای اردیب، خطوط آب شرب روستای اردیب، پروژه های نیمه کاره اردیب، دانشگاه و بیمارستان خور و ... از مشکلات باقی مانده روستاهای دیگر که بنده اطلاعی ندارم)

3-در این 20 ماه در مجلس شورای اسلامی چند بار نطق پیش از دستور داشته اید؟چند بار تذکر داده اید؟ پیش نویس چند طرح را برعهده داشته اید یا حداقل در آن همکاری نموده اید؟ در مورد چند لایحه ارایه نظر فرموده اید؟! چند جلسه در مجلس حضور داشته اید؟؟ و چند جلسه غیبت داشته اید؟؟!! چند بار با شبکه و پایگاه خبری مجلس مصاحبه نموده اید؟!!! و ...(این سوال واقعا مترتب به وظایف نمایندگی ایشان است و ربطی هم به بودجه ندارد)

 4-در این 20 ماه چند درصد از طرحهای تحقیقاتی،پژوهشی،فرهنگی و عمرانی که نمایندگان سابق شما به زحمت در دستگاههای اجرایی به تصویب رسانده اند را به سرانجام رسانده اید و اصلا چند تا طرح و پروژه مشابه را جدیدا پیگیری نموده اید تا تصویب و شروع بکار نماید؟!

5-در این 20 ماه چند بار به حوزه انتخابیه خوروبیابانک سرکشی نموده اید و نتایج این سرکشی ها چه بوده است؟

6-در شهرستان خوروبیابانک و در زمینهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی-هنری و میراث چه اقدامات مثبتی را پیگیری نموده اید؟! و یا به انجام رسانده اید؟؟

7-چه خبر از اجرای طرح استخدام مهرآفرین؟! و اصلا رقم بیکاری و نرخ رشد اقتصادی شهرستان خور الان چند درصد است و نسبت به ابتدای نمایندگی شما چه تغییری کرده است(مثبت شده یا منفی)؟!

در پایان ضمن اینکه یکبار دیگر خواهش می نماییم گزارش عملکرد 20 ماهه خود را منتشر نمایید، در باورمان دو نکته نمی گنجد اول اینکه: پاسخ همه سوالات فوق الذکر نمی تواند فقط و فقط عبارت "کمبود بودجه " باشد. دوم اینکه: ما مطمئن هستیم که شما عملکردی هم داشته اید که مثبت بوده و می خواهیم از طریق شما آنرا منتشر نماییم همین و بس!!!

جناب طباطبایی عزیز! دلمان می تپد برای سرزمین آبا’ و اجدادیمان، همین و بس!! 

                                                    موضوعات مرتبط: خبر , نقد

تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٥ | ۸:۱۳ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()