فراخوان جذب سرمایه گذار فرهنگی

خور نگین سبز کویر نوشت:

فرصتی برای معرفی خودتان به همه ایران

دفتر خبری خوروبیابانک»سرپرستی اداره میراث فرهنگی شهرستان خوروبیابانک به منظور تهیه و چاپ بروشور های راهنمای گردشگری و معرفی جاذبه های شهرستان از فعالان در عرصه گردشگری ،مدیران خانه های سنتی ،هتل ها و مهمان پذیر ها نهاد های فرهنگی که مایل به تهیه و تقبل بخشی از هزینه های این امر هستند دعوت به همکاری نمود.
حسین رئیسی افزود: امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته در بروشورهای راهنمای گردشگری و جامع تر شدن آن این امر نقش قابل توجهی در معرفی شهرستان خواهد داشت .
رئیسی گفت : قرار بر این است که تعداد چاپ برای ایام نوروز بالا باشد و هر یک از دوستان با تقبل هزینه چاپ یک هزار بروشور سهم قابل توجهی در این کار فرهنگی داشته باشند .
وی ادامه داد : در این کار چندین نفر هم می توانند به منظور چاپ یک دوره شامل ۱۰۰۰بروشور سهیم باشند و این تعداد به نسبت بین این افراد توزیع خواهد شد
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری همچنین گفت : هر یک از هتل ها ، مهمان پذیر ها و نهاد های فرهنگی و غیره که در این امر مشارکت کنند تعداد بروشور ها در اختیار آنها قرار گرفته و این افراد راهنمای گردشگری کل شهرستان خواهند بود.
و مهمتر از همه اینکه سرمایه گذاران عزیز می توانند از فرصت تبلیغ در این بروشور هم استفاده کرده ، هتل ،مهمانسرا و یا نهاد فرهنگی خود معرفی نمایند

موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٢/۱۱/٢٩ | ٩:٠٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()