با سلام

حدود شش ماه ست که شورای محترم روستا در دوره جدید عنان کار را در دست گرفته اند و در این مدت کوتاه کارهای خوبی را به انجام رسانده یا در حال انجام دادن آن هستند. از همین فرصت استفاده می کنم و ضمن تشکر از اقدمات صورت گرفته، به آنها خسته نباشید نیز عرض می نمایم.

... اما بعد، ایام عید و نوروز و بهار طبیعت در راه است و ما ساکنین تهران و سایر شهرهای ایران که اصالتا اردیبی هستیم به عشق روستا و به قصد زیارت اقوام و خویشاوندان خود در تدارک سفر به روستا هستیم و می خواهیم چند روزی را میهمان شما بزرگواران باشیم. به عنوان یک اردیبی و کسی که همواره قلبم و دلم متوجه زادگاهم است برای شما عزیزان محترم  شورا و نیز دهیار فهیم و ادیبمان چند پیشنهاد را برای این ایام مطرح می نمایم، باشد که مقبول افتد و نیز راهگشا.

1-در این ایام و در یکی از شبهای آن جلسه ای عمومی تشکیل دهید و ضمن ارایه گزارشی از روند کار خود در این مدت شش ماهه ، از چگونگی روند کارها، برنامه های پیشرو، مشکلات و گرفتاریها ما را مطلع و آگاه سازید چرا که ما دور از وطن آبا و اجدادی مان در جزیان کارها آنطور که باید و شاید نیستیم و البته خبرهایی به ما می رسد که برخی از آنها نادرست است و برخی از خبرها هم به گوش ما نمی رسد بنابراین دوست داریم از زبان خود شما بزرگواران بشنویم و با هم هم اندیشی نماییم در جهت پیشبرد هر چه بهتر امور.

2-اگر مقدور است از الان رایزنی نمایید تا در ایام عید با مسوولین جدید شهرستان هم جلسه ای در خصوص مشکلات روستا داشته باشیم.

3-چنانچه در ایام عید نماینده محترم و یا هر مسوول دیگری از شهرستان تشریف آوردند به روستا، دهیار و شورا به نمایندگی از تمام مردم مسایل و مشکلات را بازگو نموده و چنانچه فردی قصد صحبت دارد پیش از آن با دهیار مطرح نماید و با تیید دهیار محترم پشت تریبون برود و صحبت نماید. در این فضا بیشتر و بهتر می توان مشکلات را به گوش مسولان رساند.

4-در خصوص اموری مثل ورزش و تفریح جوانان، دشت و موارد آن (منظور چغاله بادام و...)، شب گردی جوانان در کوچه و خیابان، تامین آب شرب و نان میهمانان و مواردی از این دست نیز تمهیداتی بیاندیشید و با توجه به مشکلات سالهای قبل، فکری برای آنها شده و برنامه ریزی درست انجام شود تا هم مردم ساکن روستا و هم میهمانان نوروزی کمتر دچار مشکل شوند انشالله.

... تا بعد!  موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩٢/۱٢/۱۳ | ۸:٠٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()