خدمت تمامی همشهریان و دوستان عزیز وبلاگ نویس و وبلاگ خوان سلام و عرض ادب دارم.

اول : از اینکه نتوانستم در روزهای پایانی سال 92 خدمت دوستان باشم و عرض تبریک سال جدید را داشته باشم، از محضر تمامی عزیزان عذرخواهی نموده این بنده سراپا تقصیر را عفو نمایید.

دوم: در این ایام تعطیلات سال جدید بنده به اتفاق خانواده به زیارت پدر و مادر و خواهر و برادر و سایر بستگان رفته بودیم و در این مدت دید و بازدیدی مفصل بعمل آوردیم و به دور از هیاهوهای سیاسی و آلودگی هوا و سمعی و بصری ایام شاد و خوبی را گذراندیم.

سوم: در این ایام و همزمان با سال تحویل در مسجد صاحب الزمان روستا شاهد یک کار نو و خوب ارزنده از بروبچه های بسیج مسجد بودیم که حال و هوای سال تحویل را متفاوت تر از سالهای قبل نموده بود که جا دارد به سهم خود از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان در ادامه آرزوی توفیق و سربلندی را از درگاه احدیت آرزو نمایم.

چهارم: اتفاق مثبت و شایسته دیگر در این ایام که برای اولین بار به منصه ظهور رسید برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی بود که گرچه برای اولین بار برگزار شد اما دارای ویژگی های خوبی بود که در همین جا از برگزار کنندگان آن مخصوصا اخوان جعفری(حاج جواد و محمد) تشکر می مایم.

پنجم: هر چه قدر چشم انتظار قدوم مبارک جناب طباطبایی -نماینده محترم شهرستان رو می گم-ایشان قابل ندانسته و تشریف نیاوردند تا زیارتشان کینم!!

ششم: شورا و دهیار محترم در یکی از روزهای ایام عید به ارایه بیلان کاری در مدت زمان تصدی شورا و دهیاری پرداختند که بنده فقط قسمتی از این جلسه را حضور داشتم. البته در این مدت کم شورا و دهیار محترم کارهای قابل تقدیری را به انجام رسانده اند منجمله ساخت پارک بازی کودکان و بهسازی نسبی قبرستان و ... که مایه امیدواری در بین مردم شده و جا دارد از آنها تقدیر و تشکر نماییم. اما کارهای برجای مانده زیادی وجود دارد که انجام برخی از آنها در اختیار شورا است مثل: تعیین تکلیف حسینیه روستا و نانوایی روستا و قیمت مزد کاری یک روز بنا و کارگر و ... و برخی دیگر نیز احتیاج به مساعدت و کمک مالی مسوولان دارد مثل: اتمام پروژه های نیمه تمام آبادی و اتمام مرمت آب انبار قدیمی روستا و ... که انشالله به همت مردم روستا و مسوولین محلی به انجام خواهد رسید.

هفتم: همزمان با برگزاری شب عرفه، شاهد حضور فرماندار جدید شهرستان جناب آقای استوار بودیم که به اتفاق بخشدار محترم و دیگر عزیزان مسوول شهرستان قدم رنجه فرمودند و به روستای اردیب تشریف فرما شدند و سخنانی هر چند کوتاه را جناب فرماندار بیان فرمودند و نیز دهیار محترم جناب آقای ثابتی نیز از شم شاعرانه خود استفاده نمودند و شعری بسیار زیبا در وصف آقای فرماندار سرودند که به مذاق ایشان بسیار خوشایند افتاد و مایه مباهات و سرافرازی همشهریان در حضور فرماندار گردید و انشالله مایه خیر و برکت نیز برای روستا باشد.

هشتم: برخی از کارها و اقدامات در روستا در این ایام عید کلید خورد که برخی از آنان پسندیده و قابل تقدیر بود منجمله: گشت شبانه بسیج برای تامین امنیت آبادی، برگزاری محافل شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، دیدار با خانواده شهید فریدونی و ... و البته برخی از کارها هم بود که اگر بر روی آنها تامل بیشتری می شد و سپس اقدام می شد نتایج بهتری به بار می آورد منجمله: مزایده زمینهای آبادی که نسنجیده مزایده ای برگزار شد که حداقل 3 اشکال اساسی به آن وارد است که در مطلبی دیگر به آن خواهم پرداخت و امیدواریم که دهیار محترم که فردی فرهیخته و با ادب و منش هستند به اینها توجه نمایند.(توضیح اینکه خوشبختانه بخشدار محترم خور این اشکالات را به دهیار محترم تذکر داده اند و مزایده برگزار شده را نیز ابطال نموده اند)

... تا بعد... 

ایام بکام و عزت همشهریان مستدام.موضوعات مرتبط: دانستنی

تاريخ : ۱۳٩۳/۱/۱۸ | ۸:٤۱ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()