به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران حسن فیروزی فرماندار شهرستان خوروبیابانک در این خصوص گفت: این طرح ها در شهرهای خود، جندق، فرخی و روستاهای قادر آباد، ایراج، هنتومان، بیاضه، بازیاب و مصر به بهره برداری می رسد.فیروزی در ادامه گفت: مدرسه زنده یاد قنبری، آزمایشگاه مرکزی و نمازخانه مدرسه حضرت امام خمینی(ره) از جمله طرح هایی است که در شهر خور به بهره برداری خواهد رسید.وی گفت: توسعه مدرسه 15 خرداد شهر جندق، خانه عالم و سالن ورزشی شهر فرخی، مدرسه شهید رئیسی، روستای قادرآباد، اردوگاه شهید فهمیده روستای ایراج و خانم عالم روستای هفتومان از جمله طرح هایی است که در دهه فجر در این شهرها به بهره برداری می رسد.فرماندار شهرستان خوروبیابانک از دیگر طرح های این شهرستان را که در دهه فجر به بهره برداری می رسد را ساختمان های محیط زیست شهر خوروبیابانک و روستای بیاضه، تلفن روستاهای مصر و بازیاب و همچنین بهره برداری از راه روستای آب گرم  از طرح هایی است که در دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح می شود.
افق اردیب: دست دولتمردان به خاطر این همه تلاش و فعالیت درد نکند. اما جای چند سوال باقیست که مسوولین محترم شهرستان و نماینده محترم مجلس باید پاسخگو باشند.
اما سوال ها: ١- مگر مردم متدین اردیب در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری شرکت نمی کنند؟
٢- آیا اکثر مردم متدین اردیب رای خود را به نفع نظام و ولایت فقیه به نام آقایان احمدی نژاد و دکتر حسنی به صندوق ها نریختند؟
٣- اگر جواب سوالات فوق مثبت است پس چرا نامی از اردیب در این پروژه ها دیده نمی شود؟
۴- چرا قرار نیست پروژه ای به نام اردیب حتی نوشته شود چه رسد به تصویب و اجرا و بهره برداری و...؟
۵- و چرا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟


موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳۸۸/۱۱/٧ | ٧:٤٦ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()