فاز دوم پروژه دهیاری اردیب وبازید رسمی رییس شورای بخش مرکزی خور وبیابانک

 فازدوم دهیاری اردیب"بازدید رییس شورای بخش خور"اردیب نیوز

شرح عکس: سمت راست: آقای هژبر محتشم(رییس محترم شورای اسلامی روستا)، وسط: آقای افلاکی(رییس محترم شورای بخش مرکزی خوروبیابانک)،سمت چپ: علی ثابتی-ثابت خان-(دهیار محترم روستا) 

به نقل از اردیب نیوز:

شنبه مورخ 93/2/20همزمان با آغاز پروژه دهیاری اردیب ,رییس شورای بخش مرکزی خوروبیابانک جناب آقای محمد رضا افلاکی از پروژه دهاری بازدید به عمل آوردند که خوشبختانه مورد تایید قرار گرفت,پس از بازدید از جناب افلاکی درمورد اینترنت پرسرعت پرسدم که ایشون گفتند ماتمام تلاشمون راکردیدم واز50نفربه 30 نفر کاهش دادیم ولی بازهم تعدادثبت نام به30 نفر نرسید یعنی 5نفر اردیبی ساکن درشهرهای دیگرندارید که ثبت نام کند واینترنت وارد اردیب شود .سپس مشکل را از هژبر محتشم جویا شدم وایشون گفتند حتی 5نفر از اردیبی های ساکن در شهرهای اطراف حاضر به ثبت نام نشدند .

بگذریم ....!لازم به ذکر است استاد وکارگر پروژه دهیاری ,اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا هستند که واقعا جای بسی خوشحالیست که برای عمران روستا از جان مایه میگذارند.

برای دیدن عکسهای بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

http://www.ordibnews.ir/post/98

 

توضیحات آبشکوه:

اول : از دهیار و رییس و اعضای محترم شورا تشکر و قدردانی می نماییم. همچنین ضمن عرض خوشامدگویی به  برادر عزیز جناب آقای افلاکی-ریاست محترم شورای بخش مرکزی شهرستان- که قدم رنجه نمودند و به روستای ما تشریف آوردند از این عزیز درخواست داریم که بیشتر با مشکلات و عقب ماندگی های سالیان گذشته روستا  التفات نموده و سعی در حل معضلات نمایند مثل همین اینترنت و ...

دوم: از انتشار اخبار به روز وبلاگ اردیب نیوز و مدیر محترم آن آقای جعفری نیز تشکر می نماییم و به ایشان دست مریزاد ویژه خود را تقدیم می نماییم.

سوم : در جلسه ویژه میلاد مولی الموحدین حضرت علی ابن ابطالب(علیه السلام) که قرار است امشب در حسینیه صاحب الزمان (عج)- اردیبیهای مقیم مرکز- به شرط حیات برگزار شود، بنده موضوع اینترنت را به هیات امنا اعلام مینمایم تا به تعداد مورد نیاز ثبت نام بعمل آید. فقط خواهشمند است دهیار  یا رییس محترم شورا،  مبلغ موردنظر جهت ثبت نام و سایر مدارک را به بنده (شماره تلفن همراه: 09124096876)اطلاع رسانی نمایند. موضوعات مرتبط: خبر

تاريخ : ۱۳٩۳/٢/٢٢ | ٧:٠٧ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد هاشمی | نظرات ()