جناب آقای طباطبایی نماینده محترم ،حداقل ،حداقلهایمان را استیفاء نمایید!

در هفته گذشته نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در صحن مجلس بیاناتی را ایراد نمودند که جای تشکر دارد هرچند نکات بیان شده ایشان گوشه ای از خواسته های بجای مردم منطقه است . بیان مشکلات تا عملیات  اجرا یی برای حل آن فاصله ها دارد .شاید گفته شود اجرا از حیطه اقدامات دولت وقوه مجریه است اما قدرت عرفی نماینده چی ؟آیا تاثیر گذاراست یا خیر .آیا شما از این ابزار برای حل مشکلات منطقه بنحو شایسته وبایسته بهره می برید.ویا خیر، فقط  توان ایشان برای امضاء نمودن پای نامه می باشد.

درهفته قبل نامه ای از سوی نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی

ادامه مطلب .....

 

 

 خطاب به آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی حمایت خود را از ادامه فعالیت‌های محمودزاده مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان ابراز کردند و خواستار عدم تغییر وی شدند.

 

اما یک هفته بعد طی سخنان خود در مجلس بیان نمود:

در حال حاضر تعداد امضاءکنندگان استیضاح وزیر راه و هرسازی به حدود 50 نفر رسیده و بنده از همکاران استدعا دارم که این وزیر را که کفایت اداره امور کشور در حوزه راه و شهرسازی را ندارد، به زودی استیضاح و عزل کنند.

ودر ادامه سخنان خود بیان داشته اند:در کدام جلسه برنامه‌ریزی و مشورت از نمایندگان دعوت شده؟ چرا شورای اداری استان اصفهان تشکیل نمی‌شود تا بنده‌ای که مردم حوزه انتخابیه‌ام از بی‌آبی رنج میبرند، بتوانم مشکلات را بیان کنم.

جناب آقای طباطبایی

نماینده محترم وعزیز مردم نائین، خور و بیابانک

ماکدام یک از مواضع شما را را بپذیریم اگر شما از  فعالیت‌های آقای محمودزاده مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان ابراز رضایت کردید و خواستار عدم تغییر وی شدیدوایشان نیز نماینده اجرایی دولت است پس چه لزومی به استیضاح مافوق آن دیده اید؟؟؟رضایت شما از ایشان وامضایتان در رسانه ها منعکس شده است پس  عدم رضایت  از مافوق ایشان؟؟؟؟؟ کدام را باور کنیم ."دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را "

جناب طباطبایی عزیز شما وکیل مردمانی منیع الطبع وبا قناعت  جهت استیفای حقوق به حقه شان هستید خواهشمند است در این مدت باقیمانده باعنایت به اینکه حضرتعالی  معاون کمیسیون حقوقی مجلس میباشید در صورت امکان حداقل موارد ذیل را در رئوس کارهایتان قرار دهید :

-حداقل  جهت استیفای حقوقشان از تخریب کوهها ومعادن اطرا ف  وبه تبره کشیدن سرمایه های ملی منطقه توسط افراد غیر بومی وهدیه ذرات معلق  حاصل از برش کوهها وفرسودن وخراب نمودن راههای آسفالته منطقه اقدامی عاجل بنمایید اگر نیاز به قانون دارد شما وکیل مردم منطقه هستید بسم ا...اگر مصوبه دولت می خواهد مجددا بسم ا...خداوند به شما توفیق دهد.

-حداقل پس از امضای تقدیرورضایت از مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان فکری به حال جاده چوپانان تا هفت تومان بنمایید.هرسال برای 10کیلومتر جاده خراب چند نفر باید دچار صانحه ومرگ ومیر بشوند؟؟یک بار عکسهای این جاده را به جناب  آقای محمودزاده مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان نشان بدهید.

-حداقل پس از امضای تقدیرورضایت  از مدیرکل فعلی راه و شهرسازی استان تمهیدی برای راه اندازی راه گرمسار به جندق باتوجه به تخصیص اعتبار در سنوات قبل بنمایید.

در خاتمه ضمن خسته نباشید به  جناب طباطبایی نماینده محترم  مردم نائین، خور و بیابانک مستدعی است در این خصوص اقدام عاجل نمایند و دعای خیر مردم منطقه همیشه رهنمون خود سازند.

/ 1 نظر / 22 بازدید
مؤبد علیرضا

اردیب نگین کویر نوشت: در ابتدای سخن ضمن سلام وخسته نباشید وتبریک سال جدید به جناب طباطبایی نماینده محترم مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی خواهشمنداست متن ذیل را ملاحظه ودر صورت تمایل به موارد ذیل نیم نگاهی داشته باشند: