واکنش ها! به یک نقد!!

سلام دوستان عزیز !

در پی درج مطلبی با عنوان"وبلاگها و سایتهایی که تعطیل هستند و دریغ از یک خبر کپی شده" در تاریخ 14/5/94 در وبلاگ، پیامها و نظرات متعدد از طریق ایمیل و تلفن و پیامک به دست بنده رسید.

در این مقال ضمن ارائه توضیحاتی هر چند کوتاه در خصوص مطلب مذکور، آمادگی خود را جهت هرگونه نشست هم اندیشی در این زمینه اعلام می نمایم تا این مشکل مرتفع گردد.

1-از کلیه افراد و دوستانی که چه با نام و چه بی نام و یا با نام مستعار و ناشناس قبول زحمت نموده و مطلب را تا انتها مطالعه نمودند و ابراز محبت کرده و نظرات پیشنهادی شان را مرقوم فرمودند کمال تشکر و سپاس را دارم. از وبلاگ وزین "اردیب وب" هم که پاسخی در این خصوص ارائه نموده اند به صورت ویژه تشکر می نمایم.

2-همانگونه که در ابتدای مطلب فوق الذکر اشاره کرده بودم این نقدی ست اول برای خود بنده و بعد یادآوری است برای بقیه دوستان وبلاگ نویس. بنابراین من قبول دارم که وبلاگ آبشکوه هم دچار نواقصی است که ما همواره دست کمک و مساعدت و یاری به سوی دوستانی که در این عرصه فعالیت می نمایند دراز کرده ایم و نظرات آنها را با جان و دل خریداریم.

3-برخی از دوستان در مورد سایت حسینیه صاحب الزمان(عج) نظر گذاشته بودند که بنده در مقام پاسخگویی نیستم و از منتشر نمودن نظرات آنها بنا به دلایلی معذورم. البته نظرات آنها پس از جمع بندی و دسته بندی (نظراتی که سازنده  و مفید باشد) خدمت هیات امنای محترم حسینیه منعکس میگردد انشالله.

4-همچنین در خصوص نقاط ضعف دیگر وبلاگها نظرات متعددی به ثبت رسیده بود که بنده نه در مقام پاسخگویی هستم و نه به خودم اجازه می دهم که این کار را بکنم بلکه چنانچه به این نتیجه و جمع بندی برسم نظراتی که غرضی در آن احساس نشود را خصوصی خدمت مدیران وبلاگهای اردیبی ارائه می نمایم.

5-تعداد دیگری از دوستان خواستار برگزاری نشستی در این خصوص و در محل حسینیه صاحب الزمان(عج) شدند که اگر کسی بتواند  مسوولیت کار را بپذیرد من هم با تمام توان در خدمت بزرگواران هستم وگرنه خودم به شخصه زمان این کار را ندارم.

6-عده دیگری از دوستان در خصوص مشکلات روستا مطالبی را بیان نمودند که بنده پس از جمع بندی خدمت رییس محترم شورا آقای هژبر محتشم که الحق فردی زحمتکش و صبور و تلاشگر و  شنونده بالغی در مورد مسائل روستا و نیز همسایه ای گرانسنگ برای بنده حقیر می باشد ارسال خواهم نمود و چنانچه پاسخی دریافت نمودم آنرا از طریق همین وبلاگ منعکس می نمایم اما از انعکاس پیامهای دوستان در خصوص مشکلات روستا معذورم.

7- استقبال بسیار خوب موافقان و منتقدان این مطلب گویای دو واقعیت است:اول اینکه هنوز وبلاگها علیرغم وجود شبکه های اجتماعی، خوانندگان مخصوص به خود را دارد و حتی مسوولین محلی شهرستان اعم از فرماندار و بخشدار و ... به وبلاگهای محلی سری می زنند و حتی پیام هم می گذارند. دوم: نشاند هنده این واقعیت است که همگان (90درصد خوانندگان و نظردهندگان) اعم از وبلاگ نویس و خواننده وبلاگ بر این نقطه ضعف وبلاگهای اردیبی صحه گذاشتند و همگی جویای راهکاری برای رفع این مشکل هستند. اما عزیزان راهکار رفع مشکل در این است:

پس بار دیگر به کمک هم در این فضا برای اعتلای نام اردیب و آبادانی وطن آبا و اجدادی مان به صورت جدی وارد شویم مطلب بگذاریم، نقد کنیم ، راهکار بدهیم و ... بگذاریم منتقدان هر چه می خواهند بگویند

پس یا علی مدد

 

/ 0 نظر / 27 بازدید