اطلاعیه شماره 2: "کرسی های آزاد اندیشی"-متن منشور علمی واخلاقی

با تقدیم سلام خدمت همه ی دوستان ، فرهیختگان و همشهریان عزیز

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص کرسی های آزاد اندیشی به اطلاع می رسانیم با استعانت از درگاه خداوند متعال و دعای حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواحنا له الفدا، متن پیش نویس منشور علمی و اخلاقی کرسی های آزاد اندیشی تدوین گردید. این متن حدود دو هفته در اختیار صاحبنظرانی از حوزه و دانشگاه و استاتید فرهیخته ای که مدتهاست بر روی این موضوع فعالیت می نمایند قرار گرفت. پس از آن، دیدگاهها و رهنمودهای آن بزرگواران دریافت و جمع بندی گردید و در متن پیش نویس لحاظ شد تا اینکه متن نهایی تدوین گردید.

فی الحال با کمال افتخار متن نهایی تهیه شده "منشور علمی و اخلاقی کرسی های آزاد اندیشی"را در اختیار تمامی شما خوانندگان و هیاتی ها و جوانان اندیشمند روستا قرار داده تا چنانچه نقطه نظر یا پیشنهادی دارید ارائه بفرمایید و در صورت تمایل فرم نظرخواهی را نیز تکمیل نموده و برایمان ارسال نمایید.

نحوه ی دسترسی به منشور

و فرم نظرسنجی و ارسال پاسخ:

در قسمت "صفحات وبلاگ" (در باکس پایین و در سمت راست وبلاگ)،  صفحه ای جدید با عنوان"کرسی های ازاد اندیشی" را کلیک نمایید و در آنجا صفحه مربوطه را دانلود بفرمایید و پس از مطالعه منشور نقطه نظرات خودتان را بهمراه فرم نظرسنجی را به آدرس: jafariali_55@yahoo.com ایمیل بفرمایید. ضمنا مطالب منشور در وبلاگ وزین"اردیب وب" هم موجود است.

همچنین طی هفته قبل متن کرسی ها از طریق برنامه لاین برای دوستانی که عضو گروه "راهیان بهین" هستند ، توسط برادر گرامی آقای هادی جعفری ارسال شده است و نیز قصد داریم فرمهای نظرسنجی را در جلسه هیات این هفته حسینیه صاحب الزمان(عج) پخش نماییم و در صورت موافقت اعضای هیات امنای هیات، چند دقیقه ای هم راجع به آن صحبت نماییم.

از آنجاییکه برگزاری و انجام این کار بستگی به همراهی و مساعدت شما عزیزان همشهری دارد لذا از تمامی عزیزان خواهشمندیم ضمن مطالعه دقیق منشور و نیز تکمیل فرم نظرخواهی ما را در انجام این مهم یاری نمایند تا انشالله شاهد شکوفایی و در پی آن آبادانی هرچه بهتر روستای زیبایمان اردیب و بلند آوازه نمودن نام اردیب و اردیبی باشیم.

 

/ 0 نظر / 23 بازدید