برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک!

مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک با حضور حجت الاسلام محمد هاشمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور، در این جلسه که روز شنبه مورخ ۱۷ مرداد ۹۴ درمحل فرمانداری تشکیل گردید آقای استوارفرماندار شهرستان پیشاپیش فرارسیدن شهادت رئیس فقه جعفری ششمین اخترتابناک آسمان امامت و ولایت امام جعفرصادق را تسلیت گفته وهدف ازبرگزاری جلسه را تودیع ومعارفه دوتن ازدانش آموختگان مکتب اهل بیت اعلام ودرادامه به شرایط ایجاد شده درزمان امام محمدباقروامام جعفرصادق اشاره نمودند که درآن موقعیت این دو معصوم توانستند بالغ بر ۱۰ هزار شاگردتربیت نمایند وافزودند: حوزه های علمیه که میراث گرانبهای فقه جعفری است درطول دوران توانسته است فقیهان وعالمان بزرگی همچون آخوند خراسانی، میرزای نائینی، مرتضی انصاری، علامه طباطبائئ ودررأس همه آنها حضرت امام خمینی(ره) را به جامعه بشری عرضه نماید که کار ترویج وتبلیغ وتبیین تمامی علوم را تا همین اواخر به خوبی ودرستی انجام می دادند ویکی از بارزترین عالمان دینی که درعلوم بسیاری صاحب نظراست ودر قید حیات است آیت ا...حسن زاده عاملی است. ایشان در خصوص روحیات اخلاقی و فعالیت های شاخص حجت الاسلام فیروزی سرپرست سابق اداره تبلیغات اسلامی اظهار داشت: صبوری، متانت ونرم زبانی ازبرجسته ترین خصلت های ایشان می باشد. و سپس انتصاب حجت الاسلام رفیع را به سمت سرپرستی اداره تبلیغات تبریک گفته وبرای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.
در ادامه حجت الاسلام محمد هاشمی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نایین که به نمایندگی از مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در این مراسم گفتند: دشمنان اسلام از اهمیت و نقش کارکردهای تبلیغی در اسلام آگاهی دارند و برای ضربه زدن به دین، درصدد تضعیف تبلیغات اسلامی هستند.
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام از تمام ابزارها و ظرفیت ها برای رسیدن به مقاصد پلیدشان استفاده می کنند، افزود: باید تبلیغات در حوزه دین با جدیت انجام شود .
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی فیروزی سرپرست سابق اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک با بیان اینکه با تمام تلاش سعی در خدمت در زمینه دین داشته است از تمام کسانی که در دوره مسئولیت وی را یاری نموده اند تقدیر و تشکر نمود.
سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک در این مراسم گفت: انسان در همه کارها باید دو نکته را رعایت کند و آن داشتن امید و ترس در انجام کارها است.
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی رفیع افزود: در همه زمینه های زندگی، مسئولیت هایی که بر عهده انسان گذاشته می شود امیدی در دل پدیدار می کند که عنایت خداوند برای خدمتگزاری شامل حال وی شده است و در سوی دیگر نگرانی آن باید باشد که با اتمام دوره مسئولیت سربلند از این امتحان خارج شده باشیم. در پایان جلسه نیز حکم سرپرستی اداره تبلیغات به ایشان تقدیم و از تلاش های حجت الاسلام فیروزی تقدیر و تشکر گردید.
 
منبع: فرمانداری خوروبیابانک
/ 0 نظر / 29 بازدید