در گیری انتخاباتی در روستای عروسان

 در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در روستای عروسان بین طرفداران میر حسین و احمدی نژاد در گیری پیش آمده وهر گروه  بر علیه  یکدیگر شعارهایی سر دادند و طبق شنیده ها در گیری فیزیکی هم پیش آمده ویک ماشین که عکس  آقای احمدی نژاد  روی آن بود به شدت دچار آسیب شده است. همچنین شعارهایی بر علیه نظام و حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب بر در و دیوارها و بر مزار شهدای روستا نیز نوشته شده است.

 تحلیل: همانطوریکه می دانیم انتخابات تمام شد و درگیریهای سیاسی هم به پایان رسید و همه زدوخوردهای سیاسی بعد از آن هم خاتمه یافت. اما در این بین این سوال پیش می آید که چه کسانی و به چه منظوری نمی خواهند این حرف و حدیث ها تمام شود. خب همانطوریکه همه ملت در روز عاشورا مشاهده کردند عده ای حرمت شکنی را تا جایی که خط قرمز همه مسلمانان ایران است شکستند یعنی توهین به مقدسات و اهل بیت علیهم السلام که ما همه حاضریم برای آنها خون بدهیم که هویت ضد اسلامی و انقلابی آنها برای همه افشا گردید.

حال سوالی که مطرح است از برادرانی که در روستای عروسان این کار زشت و قبیح را انجام دادند وبرضد نظام و رهبری و... شعار دادند (که البته ما آنها را از خود نمی دانیم ویکسری فریب خوردگان بودند که آمدند اظهار وجود کنند...) برای چه و به چه منظوری از مراسم عاشورا سوء استغاده کرده و به مقدسات و خط قرمزهای ما لطمه وارد می کنند. آیا آنها می دانند نادانسته یا دانسته آب به آسیاب چه کسی دارند می ریزند.به هر حال این افراد باید بسزای عمل خود برسند و ما از مسئولین ذیربط در شهرستان خور و بیابانک می خواهیم که با این افراد به صورت جدی برخورد نمایند تا دیگر افراد مجهول الهویه ای مانند اینها نتوانند بر چهره ولایتمدارانه و شهیدپرور و انقلابی این شهرستان خدشه وارد نمایند. 

قسمت تحلیل بر گرفته از : وبلاگ خور نگین کویر 

/ 0 نظر / 5 بازدید