آخرین مطلب سال 1393"طلب بخشش"

این قافله  عمر عجب می گذرد!

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و همراهان بزرگوار!

امسال به دلیل مسافرت مجبور شدم علیرغم میل باطنی ام کمی زودتر از موعد، مطلب پایانی سال 93 را تقدیم شما بزرگواران نمایم...


سال 93باتمام فرازونشیب هایش رو به اتمام است. روزها و ایام با حوادث تلخ و شیرینش سپری شد و ماحصل آن تجربیاتی است که باید رهنمون امروز و فرداهایمان باشد. بهره بردن بهینه از آنها ما را در حوادث فرارویمان یاری رسان خواهدبود.

از تمام همکاران وبلاگ نویس و کسانی که با ارایه نظرات ، پیشنهادات و انتقادهای سازنده خود ما را در رسیدن به اهدفمان یاری کردند سپاسگزارم . اگر عمری باقی بود ومشکلی پیش نیامد سال بعد و از بیستم فروردین ماه هم با شما  ودر خدمت شما هستیم.

عید باستانی نوروز را به همه وبلاگ نویسها و مدیران سایتهای شهرستانهای نایین و خوروبیابانک به خصوص سایتها و وبلاگهای: اردیب باغ پرگل و سیب و دوست همیشگی ام آقای علیرضا موبد،نسیم خور -سایت به روز و مدیر بزرگوار و محترمش-، اردیب نگین کویر و دوست گرامی ام آقای عباس ثابتی،اردیب نیوز و دوست گرامی آقای محمدرضا جعفری، اردیب وب و حسین آقای جعفری، سرو اردیب و نوجوانان دوست داشتنی اش آقایان امیر مهدی و حسن آقای جعفری ، بچه کویر عزیز و دوست داشتنی، خور نگین سبز کویر با سید بزرگوارش،  نایین نیوز، فرمانداری های خور و نایین، فروی نیوز و فروی ٢٠٠٩، سبکبالان، جیدان، دو  مز و همچنین بقیه سایت های  شهرستان و روستاهای ایراج،مهرجان،گرمه،بیاضه ،عروسان و... تبریک عرض نموده وبرای آنها آرزوی موفقیت همراه با شادکامی وسلامتی دارم.ان شا’ ا... سال ١٣٩٠ سالی پر از موفقیت، شادمانی، صفا و صمیمیت برای تمامی عزیزان  و خانواده های محترمشان باشد.

  همچنین  سال جدید را به تمام اردیبی ها وهمشهریهای عزیزم تبریک میگویم وسالی پر از برکت ، تندرستی،شادی وبدون دغدغه را برای آنها آرزومندم

 چند توصیه برادرانه!

1-پنجشنبه آخر سال نزدیک است. چه خوب است یادمان نرود شهدا، اموات و در گذشتکان روزی در کنار ما بودند واز دنیا دستشان کوتاه نبود ،چه خوب است که بدانیم که عمر ما نیز روزی به پایان می رسد و اندکی در خوبی کردن وباقی الصالحات بکوشیم چراکه این دنیا پایان راه نیست.بنابراین با حضور در گلزار شهدا و همچنین در کنار قبور اموات، با نثار فاتحه ای روح آن ها را شاد و از آنها یادی بنماییم.

2- یک خواهش از شما عزیزان دارم و آن اینکه چهارشنبه آخر سال نزدیک است و مراقب فرزندانمان باشیم تا خدایی ناکرده از بابت شادی های چهارشنبه آخر سال(چهارشنبه سوری)-که البته در حد معقول آن بسیار هم شیرین و پسندیده است-صدمات و لطمات جبران ناپذیری بر آنها وارد نشود که هم باعث تلخکامی ایم شیرین نوروز شود و هم عمری پشیمانی به بار آورد!!

3-همچنین یادمان باشد که عید امسال تا 4 فروردین قرین و مصادف شده با ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) پس حرمتها را رعایت کنیم و به یاد مظلومیت آن بانوی عزیز عزادار هم باشیم در این ایام عید!

4-یک خواهش دیگر هم از همشهریان عزیز تهرانی که قصد سفر به زادگاه خود را دارند و آن اینکه به بچه ها سفارش نمایند توی دشت نرن اگه هم رفتند آسیبی به محصولات کشاورزی ومحصولات باغی علی الخصوص چغاله بادام وارد نکنن.

بهروزی و سعادت، توفیق روزافزون را برای تک تک شما دوستان، خوانندگان، همکاران و همشهریان عزیزم از درگاه خداوند منان خواستارم. امیدوارم در تمام عرصه های مادی و معنوی زندگی روزمره موفق و پیروز باشید.در لحظات تحویل سال نو ضمن درخواست مغفرت برای کلیه عزیزانی که در این سال از دست داده ایم واز جمع مارخت بربسته وبه دیار باقی شتافته اندما را نیز از دعای خیرتان بی نصیب نفرمایید.
هرروزتان نوروز نوروزتان پیروز باد.
دوستدار شما

/ 0 نظر / 24 بازدید