شگفتی طبیعت در روستای اردیب- حک شدن لفظ جلاله الله بر روی تنه نخل خرما

در یکی از باغ های روستای اردیب، لفظ جلاله  الله بر روی  تنه نخل خرما حک شده است که تصاویر آن را در زیر مشاهده می کنید.

گفتنی است که در سرمای شدید سال ١٣٨۶ تنها نخلی که در این باغ از گزند سرما مصون ماند  و امسال نیز خرما داده است همین نخل می باشد.

در خصوص چگونگی کشف این معجزه الهی نیز پسر صاحب باغ می گوید: چند شب پیش که برای آببیاری به باغ رفته بودم, به دلیل سرمای هوا, آتشی در باغ روشن کردم که در روشنایی آتش  و در حین کنجکاوی به این راز مهم پی  بردم.

این هم تصاویر 

/ 2 نظر / 7 بازدید
نسیم خور

جناب جعفری سلام و عرض ارادت. منظور از پیام قبلی اینکه در این دوره و زمونه نمی توان به این جور چیزها اطمینان کرد. از این دست معجزه ها فراوان است و اگر بخواهیم به این گونه موارد بپردازیم باید خیلی از اتفاقات را معجزه فرض کنیم. نقش بستن کلمه جلاله "الله" روی درخت را می توان از قبل هم برنامه ریزی کرد که مثلا یک سال دیگر به این شکل نمایان شود. البته منظورم این نیست که در روستای اردیب این کار با دست انجام شده ولی باید قبول کنید که می توان این کار را یک فربد معمولی هم انجام دهد و اگر این را به عنوان معجزه فرض منیم باید هر روز شاهد معجزه جدیدی باشیم. به نظر من باید در مورد این موضوع از اهل فن سوال شود تا خدای نکرده مرتکب نسبت دروغ نشویم. خوشحال می شوم اگر نظری یا مطلبی در این زمینه دارید مرا هم راهنمایی کنید با سپاس از حوصله ای که به خرج دادید. ضمنا حجم عکس اولی 9 مگا بایت است و برای سرعت اینترنت خور جوابگو نیست.