مصاحبه ی دبیر جامعه اسلامی دانشگاه زابل با فارس

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه زابل در گفتگو با فارس:
 
"دستگیری ریگی وحدت شیعه و سنی در سیستان را مستحکم کرد"

خبرگزاری فارس: دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: دستگیری ریگی وحدت شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان را مستحکم کرد.


سیدعلی موسوی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، در خصوص دستگیری عبدالمالک ریگی توسط نیروهای امنیتی کشور اظهار داشت: از مسئولان امنیتی کشور و همچنین سربازان گمنام امام زمان (عج) تشکر می‌کنم که با پیگیری‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی خود توانستند شرور و تروریست منطقه سیستان و بلوچستان را دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه عبدالمالک ریگی شرور دست‌نشانده بیگانگان و سرویس‌های جاسوسی غرب بود اظهار داشت: ریگی با حمایت کشورهای غربی و با ایجاد رعب و وحشت و همچنین ترورهای مختلف در کشور ناآرامی‌های زیادی را در سطح کشور ایجاد کرده بود.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل در ادامه با بیان اینکه خبر دستگیری عبدالمالک ریگی موجب شادی تمام شیعیان و برادران اهل سنت سیستان و بلوچستان شد، تصریح کرد: خبر دستگیری وی در شب آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) شادی و شعف مردم ایران را دو چندان کرد و بار دیگر امنیت را به استان سیستان و بلوچستان بازگرداند.

موسوی در پایان گفت: دستگیری ریگی وحدت شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان را مستحکم کرد.
انتهای پیام/ع آدرس خبر: http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8812041189

/ 0 نظر / 4 بازدید