جلسه متفاوت حسینیه صاحب الزمان (عج) و یک پیام!!

خدمت تمامی خوانندگان محترم و همشهریان گرامی سلام و خسته نباشید عرض می نمایم.

آنچه در پی می آید نظر یکی از خوانندگان محترم وبلاگ در خصوص جلسه این هفته حسینیه صاحب الزمان(عج) است که بدون هیچ پیش داوری و بدون کم و کاست آن را منتشر می نمایم و قضاوت را بر عهده ی شما خوانندگان عزیز می گذارم.

 

جناب آقای جعفری سلام

اگر مقدور است و نمی ترسید که در مظان اتهام قرار گیرید این نظر را منتشر نمایید. جلسه این هفته ی حسینیه صاحب الزمان (عج) متفاوت تر از تمامی جلسات دو یا سه سال گذسته برگزار گردید. متفاوت از دو جهت: اول اینکه به صورت پرسش و پاسخ برگزار گردید و فکر کنم که به ایده ی کرسی های آزاد اندیشی که مدنظر شما بود بسیار نزدیک است و شما خواهان برگزاری این نوع جلسات (حداقل ماهی یکبار) در حسینیه هستید. دوم اینکه: از یک شخصیت برجسته سیاسی (کاری به نوع تفکر و دیدگاه و نگاهش ندارم)  دعوت بعمل آمد .شخصیتی که حداقل در دو دوره از ادوار ریاست جمهوری تجربه وزارت داشته و در دوره قبل نیز بعنوان کاندیدا ثبت نام و مورد قبول شورای نگهبان واقع شد.(یادمان باشد صلاحیت کسانی مثل هاشمی و مشایی  و ... مورد قبول شورای نگهبان واقع نشد). بهرحال دیشب با اینکه به قول برخی ها گرچه "دیگو " بار نبود اما جمعیت نسبتا خوبی جمع شده بودند و فکر کنم جلسه مفرح و خوبی برگزار شد. دست ایده پرداز کرسی های ازاد اندیشی در حسینیه درد نکند و دست تمامی دست اندرکاران حسینیه مخصوصا اعضای هیات امنا و بخصوص برادر گرامی آقای عباس ثابتی و نیز سیف الله آذر مجری خوب برنامه نیز درد نکند.که بالاخره این ایده را جدی گرفتند . خدا خیرشان دهد.البته این صرفا نظر بنده است و ممکن است اشتباه باشد. نظر دیگرم  اینکه می توان در جلسات بعد این گونه مراسمات را با برنامه ریزی و نظم بهتری برگزار کرد. مثلا سوالات را دسته بندی نمود. از اعضای هیات نظرسنجی کرد که افراد موافق با دیدگاههای سیاسیشان دعوت شوند یا دوست دارند نظرات مخالف دیدگاه سیاسیشان را نیز بشنوند و ....

در هر صورت ما در آستانه انتخابات مجلس قرار داریم و دعوت از این اشخاص باعث بالا رفتن ابعاد سیاسی جوانان هیات می شود تا بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند و نمایندگان خود را انتخاب نمایند.

پیشنهادی هم دارم و آن این است که زمانی که کاندیداهای شهرستان خور برای مجلس مشخص شدند با دعوت از آنها نظرات آنها را و اهداف آنها را از کاندیداتوری شان جویا شوند. ببخشید کلام به درازا کشید. یکبار دیگر عرض می کنم اصغر آقا اگر برایتان انتشار این پیام دردسر ساز است خواهش می کنم منتشر ننمایید و گرنه که هر جور صلاح می دانید

"امضا محفوظ"

 

توضیحات آبشکوه: 

اول اینکه از پیام این برادر عزیز تشکر و قدردانی می نمایم و پیام ایشان را بی کم و کاست و بدون در نظر داشتن اینکه برای من بد می شود یا خیر باز نشر نمودم و قضاوت را برعهده ی مخاطبان همیشگی و یاران دیرین و همراه پربیننده ترین و قدیمی ترین وبلاگ روستای اردیب"وبلاگ آبشکوه" می گذارم.

دوم اینکه از انتشار نام شخص پیام گذار بنا به درخواست این شخص معذور می باشم اما ایشان پیام خود را با نام و نام خانوادگی و ثبت شماره تلفن به صورت کامل درج نموده است. لذا پیام ایشان را با نام امضا محفوظ منتشر نمودم.

سوم اینکه از لطف ایشان به بنده در خصوص کرسی های آزاد اندیشی ممنون و سپاسگزارم و اعلام می کنم که در برگزاری این برنامه بنده هیچ نقشی نداشته ام و چنانچه دوستان این کار را کرده اند من هم به سهم خودم سپاسگزارم اما دوست عزیز پیام دهنده، این نوع برنامه ها بخش عمده کرسی ها است(چارچوب کرسی همین است) اما باید نواقص برطرف گردد تا یک کرسی خوب برگزارشود. ت

وضیح اضافی در این خصوص اینکه، بنا به درخواست بنده طی یادداشتهایم و گله مندی از عدم دعوت برای توضیح ایده کرسی ها در جمع هیات امنا، هیات امنای هیات بالاخره دست به کار شد و طی پنجشنبه هفته گذشته از طریق تماس و پیامک بنده را به جلسه هیات امنای حسینیه دعوت نمودند(ساعت 10 صبح پنجشنبه برای بعد از ظهر همانروز) که ضمن تشکر به دلیل اینکه در ماموریت به سر می بردم متاسفانه و علیرغم میل باطنی ام نتوانستم در جلسه این بزرگواران شرکت نمایم. اما در فرصتی دیگر در جلسه آنها حضور می یابم. گرچه به نحوه ی دعوت این بزرگوارن گله مندم (لااقل یک روز قبل یا دو روز قبل تر به بنده اطلاع می دادند تا چنانچه مقدور بود شخص جایگزین برای ماموریت اداریم انتخاب می کرد و با مطالعه و فراق بال در جلسه آنها شرکت می نمودم.)

چهارم اینکه: بنده در خصوص پیام این خواننده گرامی هیچ اظهار نظری نمی نمایم و اظهارنظر را به عهده ی خوانندگان عزیز می گذارم.

والعاقبه للمتقین

/ 0 نظر / 21 بازدید