اعلام برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر شهرستان خور و بیابانک

وی ادامه داد: دشمن با راه‌اندازی تهاجم فرهنگی و اجرای جنگ نرم درصدد ضربه زدن به اصل انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است که این موضوع، وظیفه ما را در این زمان، در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی دشوارتر می‌کند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خور و بیابانک خاطرنشان کرد: در این راستا مهم‌ترین وظیفه ما دشمن شناسی، داشتن بصیرت و دفاع از ولایت فقیه است.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در این ارتباط که حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اوجب واجبات است، ادامه داد: بزرگداشت انقلاب اسلامی و سالروز پیروزی شکوهمند آن نیز، زنده نگه داشتن ارزش‌های والای انقلاب و مهم‌ترین قدم در راه حفظ نظام است.

عبادی اضافه کرد: همچنین برگزاری هر چه باشکوه‌تر این بزرگداشت‌ها نوید یک موضوع است و آن نیز دفاع از ولایت فقیه که رکن رکین انقلاب اسلامی ایران است.

وی در ادامه تصریح کرد: دشمن شناسی و داشتن بصیرت بسیار مهم است چرا که اگر به مسائل روز و جامعه آگاه نباشیم دشمن به راحتی فتنه انگیزی و اهداف خود را محقق می‌سازد.

عبادی با اشاره به این که انتقال فرهنگ انقلاب به نسل جدید مهم‌ترین وظیفه مدیران است، بیان داشت: امروز یک مدیر اسلامی خود باید در خط مقدم این جبهه و حرکت باشد و دیگران را نیز به سمت و سوی این موضوع راهنمایی کند و در مقابل هتاکی و گستاخی برخی از دشمنان و اذناب داخلیشان در وجود خود ترس راه ندهند و با توکل بر خداوند متعال از هیچ چیز نهراسد.

وی با اشاره به فتنه‌های آخرالزمان گفت: دشمنان بدانند که این انقلاب با حرمت شکنی و به راه انداختن توطئه و ایجاد فتنه سست نخواهد شد و در این راه چهره منافقان برای مردم روشن می‌شود، چرا که این انقلاب، کشور و نظام با هزاران خون شهید، حضور پرشور مردم و ولایت فقیه بیمه شده است.

/ 0 نظر / 6 بازدید